Што ве напалува најбрзо во сексот?

Celeste

Егоист,курва,социопат.
Член од
6 јули 2014
Мислења
58
Поени од реакции
89
Почнуваш прво од вратот,па се спушташ со јазик на брадавиците па надоле полека,полека и у моментот кога треба да го земеш,се враќаш пак до горе до врат...И ДУРИ ПОСЛЕ! :X3:
 
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
Кога од нигде никаде се соблекува и не трепкајки ме гледа дирекно во очи.
Кога ке помислам дека ја гледам како се тушира.
Кога се спушта надолу и го става дирек вцицки.
Кога ке ме погледне долу, знам што забележва :cool:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Вакво нешто сакам да ми прават секој момент од денот:
Освен последните неколку минути, кој кур е па тоа!?
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Мене ме палит највише она ко ме бакнуват дечкото и ми го лиже лицето со јазик целото од возбуденост, а претходно му бутнав рака в панталони за да го осетам колку е тврд.Неговата тврдост ме напалува скроз. Коа ми дише на ухо и ми кажува колку сака да ми ги шмука цицињата и грицка брадавичките, е тогаш полудувам. Се расоблекувам, матер му ебам. :pipi:
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Ме пали кога и ги грицкам брадавиците, кога свршувам во девојката, па потоа гледам како с...... се цеди од нејзиното меѓуножје, ме пали кога ме лиже и допира по градите и стомачните, ме пали кога иамаме секс на место каде можат да не фатат.. И да ме пали една Мартина, со која сум опседнат и морам барем уште еднаш да ја е... :D
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
ме пали кога ми го пуши, а јас имам запалено цигара или џоинт мммм и ме пали кога ми се лабави и удураат по нејзиното газе :tapp: е тогаш свршувам за минута ;)
 
Член од
8 септември 2017
Мислења
68
Поени од реакции
8
ubavi cicki i gas, sekako notmalno i noze, da ne kazam i faca[DOUBLEPOST=1511129473][/DOUBLEPOST]ubavi cicki i gas, sekako notmalno i noze, da ne kazam i faca
 
Член од
5 јуни 2017
Мислења
27
Поени од реакции
7
Кога има облечено чорапи со танги и штикли

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Кога нежно со врвовите од прстите поминувам по нејзините "зони" по целото тело, бакнежи по вратот и нежно дишење врз вратот па гледам како премногу ѝ се наежува кожата....а неа за почеток, не ѝ е дозволено да парка... x]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom