Што ве напалува најбрзо во сексот?

Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
Од толку места за лижење.....
Сакам несекојдневни работи а не се да е монотоно. Исто да си се надополнам, шо има поубо од бисекс? Се шо постои во сексо го имаш во ист момент. Ем кур си примаш ем вдунда го пикаш
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.035
Поени од реакции
677
Кога ќе ја видам натртена пред мене и ми врти со газот како латиноамериканка која тверка со големиот газ,е тогаш и го набивам до крај,и почнувам да ја ебам во ритам,и свршувам отпозади насекаде,шприцам млазеви а таа нежно ме гали(веројатно тоа и се допаѓа),хаха
 
Член од
18 јануари 2020
Мислења
34
Поени од реакции
14
Кои се вашите слаби точки каде што би сакале само неколку минути да ве допрат или лижат па да се запалите одма? Некој има на грб,некој на гради,некој надолу некаде...

Јас на пример многу сакам да ме прегне од позади и да ми го стопли телото и после да ме лижи по вратче, е на тоа ептен се палам... А вие ?
ко ке почне да ми го лиже . иначе на добра жена нема што да ме пали , пенисот ми станува кобра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom