Што велите за Wilson killer crossover

Член од
16 февруари 2012
Мислења
16
Поени од реакции
0
Дали некој од вас имал оваа кошаркарска топка
http://www.sportovniobchod.cz/foto/f8943-970.jpg според материјалот што ја видов ми изгледаше квалитетна даил некој ја имал да каже дали е квалитетна.
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
Wilson е добра фирма, квалитетна е, купи ја.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Колку би одвоил од својот џеб да купиш баскет ? Ако планираш до кај 2 - 3000 не би ти ја препорачал оваа , имаш многу поубави а се разбира и материјалот им е поквалитетен. И да , не барај Спалдинг , една година ТОЧНО ќе ти трае , и ќе се скине :)
 
Член од
16 февруари 2012
Мислења
16
Поени од реакции
0
до 1500ден., иначе знам и за најк болер или молтен се добри ама сакам да знам за оваа дали е исто така доста квалитетна
 
Член од
16 февруари 2012
Мислења
16
Поени од реакции
0
се одлучив за оваа

и ми изгледа добра, некој ја имал ли да каже нешто онака... :D
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Друже земи си Nike Baller за 900 денари и ич нему ја мисли индор аутдор што сакаш праи 6 месеца играш без проблем после почнува да се лиже
 

Kajgana Shop

На врв Bottom