Шпедиција

Член од
16 септември 2013
Мислења
687
Поени од реакции
513
Здраво сакам да прашам дали некој знае некоја поголема шпедиција од Белград или Нови Сад. И дали имал искуство со таквии.

Незнаев каде да ја ставам темата, затоа ја ставив тука.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.178
Поени од реакции
482
Здраво сакам да прашам дали некој знае некоја поголема шпедиција од Белград или Нови Сад. И дали имал искуство со таквии.

Незнаев каде да ја ставам темата, затоа ја ставив тука.
Милшпед ти е една од поголемите шпедиции во Србија
 
На врв Bottom