Школа за пливање

StOrMK

Rain
Член од
24 јули 2015
Мислења
345
Поени од реакции
151
Здраво.
Која школа за пливање врши обука за пливање за возрасни во базенот Борис Трајковски?
 

Ibrakadabra88

Дипломиран инжинер по информатички технологии
Член од
2 декември 2007
Мислења
54
Поени од реакции
47
Здраво,

ај да пробаме повторно да го актуелизираме прашањето. Кои пливачки школи нудат индивидуални часови за возрасни, знае некој?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.948
Поени од реакции
168.058
Здраво,

ај да пробаме повторно да го актуелизираме прашањето. Кои пливачки школи нудат индивидуални часови за возрасни, знае некој?
Оди на Карпош, има неколку пливачки школи со такви опции, и комбинации на членарини родител + дете (ако си родител), кажи и на жената на рецепција, ќе ти викне тренер, ќе позборувате лично.
 
На врв Bottom