Шкода

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Се возев во најновите Октавии.
Човече....

Ц класа е внатре, ама Ц класа германска. Која вожња, кој квалитетни материјали. Алал им вера за тие пари вреди многу повеќе.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Се возев во најновите Октавии.
Човече....

Ц класа е внатре, ама Ц класа германска. Која вожња, кој квалитетни материјали. Алал им вера за тие пари вреди многу повеќе.
аман бе ? у наше такси не си се возел ? иначе да .. многу се профи :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
аман бе ? у наше такси не си се возел ? иначе да .. многу се профи :)
Наше такси немаат најнови.
Иначе во Сити такси се возев, белите, и тие Лотус имаат најнови мислам.
 
Член од
12 март 2008
Мислења
1.029
Поени од реакции
711
Дечки, што мислите за Шкода Фабиа? Најновиот модел, со 1.2 мотор. Ми излегува некоја прилика и се размислувам да ја земам. Некоја страница поназад на темава има неколку мислења во врска со ова, но се поприлично оскудни. Ако имате повеќе инфо би било супер да споделите мислење.
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
876
Поени од реакции
466
За авт
Дечки, што мислите за Шкода Фабиа? Најновиот модел, со 1.2 мотор. Ми излегува некоја прилика и се размислувам да ја земам. Некоја страница поназад на темава има неколку мислења во врска со ова, но се поприлично оскудни. Ако имате повеќе инфо би било супер да споделите мислење.
За авто школа ја купи кај мене нова од салон,одма на плин ја направи,знам дека му светеше она check engine,ама беше на калибрација на плинското зш му го ставија у Порше,и сега е топ....

Задоволен од се,малку крута вожња има,ама за тие пари е ок...Мене ми фака око
 

Foxboro

Red Army-General
Член од
11 јули 2012
Мислења
90
Поени од реакции
59
богами би сакал еден суперб да ми се врти во двор..........аххаах
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.321
Поени од реакции
7.372
Дечки, дај кажете некој мајстор за Шкода, треба неколку ситници да средам на мојата Фелиција.
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
89
Поени од реакции
5
Шкода Октавиа 2012 2.0мотор 160.000км
8800еура ми ја дава,неувезена,фулл опрема?
мислење?
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.904
Поени од реакции
1.365
Шкода Октавиа 2012 2.0мотор 160.000км
8800еура ми ја дава,неувезена,фулл опрема?
мислење?
top kolice 110ks motor snazen i e dosta ekonomicna. vnatre e mnogu uba komotna,naj izdrzliv motor,skoda vozam i sum zadovolen samo kajmene e benzinec. gledaj da ne e udrena da ima redovni servisi praveno da nema kinati i osteteni sedista i dugmina site komandi da rabotat da nema dopolnitelni troskovi. cim e od prv gazda se nadevam ne se vrajkani km.
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
233
Поени од реакции
369
Da ne planira nekoj da zima nova skoda ili seat vo naredniov period? dokolku ima takov neka pise da iznudime nekoj dobar deal ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom