Шипките на кеј

Dali do sega ste vezbale na sipkite na kej ?


  • Вкупно гласачи
    132

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Сте виделе некој да прави planche?

Вежбата над сите вежби... лелелелеле ако успеам ова да го направам еден ден... ќе гори.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Сте виделе некој да прави planche?

Вежбата над сите вежби... лелелелеле ако успеам ова да го направам еден ден... ќе гори.
Незнам колку ќе ти се верува бидејќи јас на очите не му верував кога го гледав. Имам братучед 14 години е детето али од мал вежба прво гимнастика, после карате .....детето ова на креветот го правеше и на терасата дома али е битен фактот дека на 1.70 висина има 57кг :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Во Чаир истите ги има веќе 2 години :D

Штом во Чаир издржале :)

Него, сега ставија неколку во Ѓорче, пред мостот за Ге-Ге ама едни почнаа да ги гризат, не им е јасно што е тоа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Незнам колку ќе ти се верува бидејќи јас на очите не му верував кога го гледав. Имам братучед 14 години е детето али од мал вежба прво гимнастика, после карате .....детето ова на креветот го правеше и на терасата дома али е битен фактот дека на 1.70 висина има 57кг :D
немаш причина да ме лажеш
+ ако вежбал гимнастика од мал, сосема возможно е...
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
немаш причина да ме лажеш
+ ако вежбал гимнастика од мал, сосема возможно е...
Вежбаше 2 години некаде на 9-11 годишна возраст и такво е детето ко ластик :D и премногу жив е место не го држи. Сака теквондо да почни да тренира му скиснало од каратето не било за него :)
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Доста време сум по шипкиве али никад не сум се пожалил....требале барем малце потенки да ги направат шипките на вратилата ме нервираат ( незнам само дали е до мене пошто сум навикнат уште од дома на тенка шипка или и друг некој го осеќа)
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Доста време сум по шипкиве али никад не сум се пожалил....требале барем малце потенки да ги направат шипките на вратилата ме нервираат ( незнам само дали е до мене пошто сум навикнат уште од дома на тенка шипка или и друг некој го осеќа)
Па не си само ти, јас дека имам куси и дебели прсти, не можев да фатам убаво. :pos::D
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Па не си само ти, јас дека имам куси и дебели прсти, не можев да фатам убаво. :pos::D
Хех :icon_lol:....абе не дека иам ја куси прсти ама пак ми е безвезе...а и сегде надвор од Македонија кај што сум видел вакви места сите се со тенки шипки .
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
310
Поени од реакции
124
Треба на повеќе места да направат.

Sent from my ST21i using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom