Шетање и чување на кучиња

Член од
27 мај 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво, ме интересира дали имате да предложите контакт/лице што се занимава со шетање на кучиња на дневна основа или пак за повеќе денови.

Исто така, дали познавате некој или пак место во кое што се чуваат кучиња, повеќе денови, за време на одмор и слично. Прашувавме во Ав Ав во Бардовци, ама некако скапо е.

Се извинувам ако има веќе ваква тема а не сум ја забележал.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.839
Поени од реакции
14.640
Pa kazi koja e taa cena tamu vo AV-AV... moze ke (se najde nekoj) najdeme da se dogovorime za pola cena od taa.
 
Член од
27 мај 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Мислам дека е околу 800 ден од ден. Ако не се лажам 860 ден, со сопствена храна.
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.813
Поени од реакции
3.855
Здраво, ме интересира дали имате да предложите контакт/лице што се занимава со шетање на кучиња на дневна основа или пак за повеќе денови.

Исто така, дали познавате некој или пак место во кое што се чуваат кучиња, повеќе денови, за време на одмор и слично. Прашувавме во Ав Ав во Бардовци, ама некако скапо е.

Се извинувам ако има веќе ваква тема а не сум ја забележал.
Побарај Киско Дресура и Пансион.
Услови ТОП,збориме боксови со плоцки,со клима,со пвц врати прозори,неги на беспрекорно ниво,грижа супер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom