Швалер/ка

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
 

Keepitreal

И сега ?....
Член од
18 септември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
371
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
Не лице да ти прам, али стварно респект за мислењето .. Ех да се сите вакви .
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.110
Поени од реакции
6.760
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
е како вака,имаше изјави дека не е вистински маж оној кој не може да одржава неколку жени наеднаш,односно ако не си бил Субрата Рој ондак нишо од бизнисо
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
е како вака,имаше изјави дека не е вистински маж оној кој не може да одржава неколку жени наеднаш,односно ако не си бил Субрата Рој ондак нишо од бизнисо
малце ти е едно зло , и сакаш да имаш три такви дома ?
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
Јас лично не би сакала да сум нечија швалерка, а искрено не верувам дека некој би уживал во таква улога.Секогаш искрено пристапувам кон луѓето и тие што ме познаваат знаат на што се со мене.Никогаш не сум вмешала прсти во туѓа врска, а за брак и да не зборуваме.Ако некој сака да е резервна гума некому, само нека повели, сигурно има и такви.
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
Јас лично не би сакала да сум нечија швалерка, а искрено не верувам дека некој би уживал во таква улога.Секогаш искрено пристапувам кон луѓето и тие што ме познаваат знаат на што се со мене.Никогаш не сум вмешала прсти во туѓа врска, а за брак и да не зборуваме.Ако некој сака да е резервна гума некому, само нека повели, сигурно има и такви.
Da, i jas bi se soglasill. No, ima baegji shvaleraj niz Skopjevo, da se chudish..
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
vi se cudam moj zivot moj nacin stil i se pravam kako mi e kejf covek da vi kaze nesto vie ogma gori vatra daj be bidete malku komunikativni i spodelete nesto vase se ova trcanje pozadi moj stapki .... ve ocekuvam i se nadevam da vi dadam svet no edno e vistina site so sum gi ebel imam dokazi materijali i se i koj ne veruva otvoreno neka prasa ke mu objasnam kaj e poentata vo drzenje i ebenje tugja zena :
:
--- надополнето: 7 февруари 2013 во 18:17 ---
bratko 40 razlicni zeni so ime i prezime toa ti velam
Ти си несфатен од општеството.
И ме потсеќаш на еден друг член, Веселинова.
Исто гастербајтерка.

Ти ебам дијаспорава што ја имаме.
Боље да ја немаме.
--- надополнето: 9 февруари 2013 во 04:52 ---
Друго нешто ме интересира...Дали би биле вие на некој Шлавер , Швалерка ?
Јас не би сакала да бидам резервна гума никому ..посебно не на некој во брак со дечина и да му го растурам семејството...:sick:
Јас немам одговор на тоа прашање. Не знам дали некому би му била швалерка. Веројатно не, ама тоа е поради фактот дека ако не сум на прво место, имам голем проблем :)
А што се однесува до ,,растурање,, на семејство, тој си го растура, не јас. Јас можам мое семејство да растурам, не туѓо.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.110
Поени од реакции
6.760
Јас немам одговор на тоа прашање. Не знам дали некому би му била швалерка. Веројатно не, ама тоа е поради фактот дека ако не сум на прво место, имам голем проблем :)
А што се однесува до ,,растурање,, на семејство, тој си го растура, не јас. Јас можам мое семејство да растурам, не туѓо.
шо да растураш,тој ако си го сакал семејството/фамилијата немало да бара нова љубов/авантура
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
abe den za den se popametni citati nudite coek ne znae od kaj da pocne prvo da me ebete sakate ili da me tepase navistian ne znam kako da vi se piknam na tacna
 

Kajgana Shop

На врв Bottom