Швалер/ка

M

Muranyi

Гостин
aj sega jas da dadam ispoved kakonprvo zenet sum taze roditel naedno dete ziveam tolku glup zivot sto ne bi go narekol i zivot poradi to pcnav da gledam logicki na nekoi rab ne davav dovolno ljubov na nekoj sto ne ja ceni pa rekov da pstam moderen i sovremen maz si fativ svalerka ne bese bog znae sto ama bar znaese da bide kako takva zamena i vo periodot od 4 god so zena mi jas ja izneveriv 40pati no bev prav maz nikogas ne priznam i ne me fati zato kurinja ako dupite i ste vo brak gledaj te so po van od doma ama ima uste eden pr sto ako pak svalerkata e ljubomorna? sto ako ja fatis soprugata so drug ke imas gordost da sudis?
Друже,мене ми имаат кажано дека прав маж клецал само двапати,демек еднаш да те запамтела а вторпат да те заборавела.Ама ти па 40 пати,си ја претерал:D
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
подобро би ја оставил женами него ли да се бафтам со други жени.. не гледам причина да седам во брак со жена што нема да ми праи мерак или немие убава..

Ова швалерки,швалери најбедна работа е според мене..
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.110
Поени од реакции
6.760
mislis deka e vic pisi jimmy lamer toa e moe pravo ime majka mi e od tetovo a my fther is from romania ja sum posinet i bla ba ako e vic ednostavno smej se a e sum dolzen na nikoj/a da se pravdam bolje educiraj se prasaj pred nesto da sudis i citiras izvini misla imase tamu prasanje odgovori go pogore pa i nie da ja vidime tvoja hrabrost girl cekam pa da debatirame.....
абе остави ги завидливи се :pipi:

на крајот ќе те побараат во ПП да ме пљукнеш ако не е така :cool:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
mislis deka e vic pisi jimmy lamer toa e moe pravo ime majka mi e od tetovo a my fther is from romania ja sum posinet i bla ba ako e vic ednostavno smej se a e sum dolzen na nikoj/a da se pravdam bolje educiraj se prasaj pred nesto da sudis i citiras izvini misla imase tamu prasanje odgovori go pogore pa i nie da ja vidime tvoja hrabrost girl cekam pa da debatirame.....
Не исплаши сега, порно звезда бил...

Втор од десно на лево сум машко

bicycle-team.jpg
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
vi se cudam moj zivot moj nacin stil i se pravam kako mi e kejf covek da vi kaze nesto vie ogma gori vatra daj be bidete malku komunikativni i spodelete nesto vase se ova trcanje pozadi moj stapki .... ve ocekuvam i se nadevam da vi dadam svet no edno e vistina site so sum gi ebel imam dokazi materijali i se i koj ne veruva otvoreno neka prasa ke mu objasnam kaj e poentata vo drzenje i ebenje tugja zena :
:
--- надополнето: 7 февруари 2013 во 18:17 ---
bratko 40 razlicni zeni so ime i prezime toa ti velam
 
А

Атомската мравка

Гостин
vi se cudam moj zivot moj nacin stil i se pravam kako mi e kejf covek da vi kaze nesto vie ogma gori vatra daj be bidete malku komunikativni i spodelete nesto vase se ova trcanje pozadi moj stapki .... ve ocekuvam i se nadevam da vi dadam svet no edno e vistina site so sum gi ebel imam dokazi materijali i se i koj ne veruva otvoreno neka prasa ke mu objasnam kaj e poentata vo drzenje i ebenje tugja zena :

bratko 40 razlicni zeni so ime i prezime toa ti velam
Ок, поздрави ги и двете.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.110
Поени од реакции
6.760
можам да сватам да има шлалер , швалерка...ама да е стопати погрд/а од жена му , мажотје то не можам да го сватам...:facepalm:
то ви е ваша некоја женска одмазда,ни господ не мојт да ве разбери :cautious:
 

Ulbrecht

Ајдеми Попуши
Член од
28 јануари 2013
Мислења
89
Поени од реакции
68
Нормално дека ќе си имам нешто на страна кога ќе се оженам. Тоа е совршен начин за освежување и зачувување на бракот. Жената си ја чувам како да е стаклена роза, ама затоа на шваљерките ќе им ја расплакам мајката. Не е секаква груботија за женчето дома, затоа се швалерките, да се истуриш и истрошиш на нив.
 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.882
Поени од реакции
10.438
Нормално дека ќе си имам нешто на страна кога ќе се оженам. Тоа е совршен начин за освежување и зачувување на бракот. Жената си ја чувам како да е стаклена роза, ама затоа на шваљерките ќе им ја расплакам мајката. Не е секаква груботија за женчето дома, затоа се швалерките, да се истуриш и истрошиш на нив.
a sto ako zenata doma saka i taa grubo?
da go bara li i taa nastarana?
 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.882
Поени од реакции
10.438
lele lele i ebaciste , pa i tepaciste :pos::pos:

Ami ti vikas so nea nezno, sto ako toa ne ja ispolnuva i saka grubo i taa ? ke si pobara normalno i taa nastrana , stom doma ne e zadovolena.
E sega koj ke bide tepan neznam .
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Јас на жената ќе и овозможам буквално се. Ако го побара на страна, ќе јаде ќотек.
одам јас да се отепам , че се вратам :tapp:
--- надополнето: 8 февруари 2013 во 17:15 ---
то ви е ваша некоја женска одмазда,ни господ не мојт да ве разбери :cautious:
ко демек вие мажите не фајчате грди швалерки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom