Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.455
Поени од реакции
2.462
Од кај ги наоѓате личностиве бе луѓе , јас досега не ни знаев дека постои оваа, или живеам под карпа или се тотално небитни. :facepalm::facepalm:
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Она што ме тригнува е нечие морализирање и судење, што всушност го праи типкава, која патем се приметуе дека е психо. ЛОЛЗ, 2020. година и барал пичка, јакото чудо, да несмасно и глупо изведено - нема збор, ама од сите што се ебат ко штуки - и мажи и жени, и женети и мажени, и тазе и бајати, баш телево смотано го награбуси за ништо, и бонус - цела Македонија ги дозна него и жена му, да сум на негово место ќе се утепам или иселам. Психото како и да е повредува други личности со нејзиниот attention whore пост, нема збор дека не е арна во глава, цел ден на фб ми искачаат скриншотови од идиоти што ја реметат а оваа па со сите пишува и враќа, значи и она не е добра у глава ама ич.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Типчето е глупаво. Си заслужува ремет и да го остави жена му, ама апла се гледа дека цурава бара внимание. Тоа е работа која те засега тебе, него и жена му. Тие тројца треба да си знаат, не цела Македонија.
Ако сакаш да и помогнеш на жената да види каков и е мажот прати и нејзе лично, не цела Македонија сери да гледа. Вака само даде стрелици да и пуштаат цел живот хиените околу нејзе. Може да е од некоја ептен затуцана фамилија што не би ја примила назад ако го остави што тогаш? Ако не го остави ќе биде предмет за исмевање цел живот од колеги, комшии, роднини, па и од цела држава. Ако го остави што после? Бремена е, на цела мака и треба уште ова да не може ни дома да седи, ни на улица да излезе.

Имала време 100 пати да размисли како ќе делува тоа што ќе го објави, ако ништо друго дур го пишувала километарскиот пост кај што тресе некои лични фрустрации. Како и да е за тоа ич уво не ја боли, си доби внимание,лајкови, испадна фраерка.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Братот е глупак тежок. Тазе брак си растура, го ремети цела Македонија затоа што мисли дека може да им улета на рандом типки на facebook и да ебе нешто. Кретен тежок, единствено ми е жал за жената. Бремена и направија такви стресови и понижување кој знае сега како и е денеска на нејзе.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Она што ме тригнува е нечие морализирање и судење, што всушност го праи типкава, која патем се приметуе дека е психо. ЛОЛЗ, 2020. година и барал пичка, јакото чудо, да несмасно и глупо изведено - нема збор, ама од сите што се ебат ко штуки - и мажи и жени, и женети и мажени, и тазе и бајати, баш телево смотано го награбуси за ништо, и бонус - цела Македонија ги дозна него и жена му, да сум на негово место ќе се утепам или иселам. Психото како и да е повредува други личности со нејзиниот attention whore пост, нема збор дека не е арна во глава, цел ден на фб ми искачаат скриншотови од идиоти што ја реметат а оваа па со сите пишува и враќа, значи и она не е добра у глава ама ич.
Види, нема врска дека женскава не е баш саглам, факт е дека се што прави човек си има последици. Овој сакал да се прави ебач а е женет. Јеби га, сега ќе си ги сноси последиците. Јас го одбрувам тоа што оваа ги објавила разговорите. Сакаш да бидеш мангуп, и ова може да те снајде.
Автоматски споено мислење:

Реално, треба да ја изгорат добро.
Заради што? На која основа ќе ја тужат?
 
Последно уредено:
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
1. На 40 години конобарка, плаче да биде инфлуенсерка иако повеќето пријатели што и се на фб си играат мајтап со неа.
2. Има публика воглавном семе синапово тип на пријатели и несреќно сингл женчиња на 35+
3. Додека и доаѓаше италијанот почесто објавуваше вакви разговори од како ја одјеба нешо слабо.
4. Јавно објавуваше дека братучетка и се слушнала со нејзиниот бивши и од гомно подоле се правеа.
5. Мисли дека е пис на јазик и тежок интелектуалец а во гуц има завршено ( мислам дека е со три години средно )
6. Болна е да биде елита и некој и нешто во скопскиов живот али никако да и се даде да мрдне нешо погоре од конобарка па што сака нека биде, нема среќа па тоа ти е.
Не е ко шо требау глаата али у денешно време за секого има публика по мреживе.
ПС: НИКАКО ДА СЕ ОМУЖИ, ТОА И Е НАЈ ГОЛЕМА БОЛКА :D
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Види, нема врска дека женскава не е баш саглам, факт е дека се што прави човек си има последици. Овој сакал да се прави ебач а е женет. Јеби га, сега ќе си ги сноси последиците. Јас го одбрувам тоа што оваа ги објавила разговорите. Сакаш да бидеш мангуп, јеби га, и ова може да те снајде.
Види, мене ако ме прашуваш, нека кршат главата и двајцата, они ти се типичен репрезент на се што е болно и труло во општество како нашето, па и било кое уствари.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Фактот што ударна сторија денес се скриншотови од рандом неважни фаци се најсилен показател до кај сме стигнати како општество и колку ништо паметно не се случува во Македонија.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Не сум правно лице, нарушување на углед, психичка болка можеби.
Мислам дека тоа никако не може да помине. Таа ниту лаже, ниту измислува. Профилот е нејзин, и може да објавува што сака од него.
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Ударн
Фактот што ударна сторија денес се скриншотови од рандом неважни фаци се најсилен показател до кај сме стигнати како општество и колку ништо паметно не се случува во Македонија.
Ударна вест Стефан и пропала конобарка
Флизерот, Димовска и сите останати што со децении паразитираат со као демек нго и проекти од европски пари можат слободно да здивнат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom