"ШТАБ" НА А1

Кој ве смее најмногу?

  • Началник

    Гласови: 12 12,4%
  • Замениче

    Гласови: 12 12,4%
  • Диско

    Гласови: 47 48,5%
  • Капетан Немо

    Гласови: 20 20,6%
  • Стрико

    Гласови: 3 3,1%
  • Лиле

    Гласови: 3 3,1%

  • Вкупно гласачи
    97
Член од
22 јули 2008
Мислења
249
Поени од реакции
12
Најдобри се Диско и Заменикон,а иначе ги гледам репризиве секоја сабота и се цепам од смеејне...:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
186
Поени од реакции
3
nemat vrska ziva glupost.k-15 se suptilen humor kako moti pajton i zatoa ne gi razbira sekoj treba malce filing da imas.i ako vece padnaa malce treba da prekinat.samo genialen suptilen hum a ne glupiranje. oti tahov humor da napravis e prava umetnost. a inace nacalnikot bese so k-15 na pocetokot za gluma ne go biva bas ali tamu bese dobro verovatno k-15 go napravile toa. i ako moze da ne pravi vise humor.inace vakov humor e gluposti debilits kako moze nekoj da go gleda voopsto a ne da se smee. boriz bizetic i rokeri s morave e toa da.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
nemat vrska ziva glupost.k-15 se suptilen humor kako moti pajton i zatoa ne gi razbira sekoj treba malce filing da imas.i ako vece padnaa malce treba da prekinat.samo genialen suptilen hum a ne glupiranje. oti tahov humor da napravis e prava umetnost. a inace nacalnikot bese so k-15 na pocetokot za gluma ne go biva bas ali tamu bese dobro verovatno k-15 go napravile toa. i ako moze da ne pravi vise humor.inace vakov humor e gluposti debilits kako moze nekoj da go gleda voopsto a ne da se smee. boriz bizetic i rokeri s morave e toa da.
А оние твоине српски срања се многу подобри? Имаат подобар хумор? Ране е за тебе јак хумор?
 
А

Александра Д.

Гостин
Многу се познава дека сакаат да копираат некого и очигледно не им оди поглупо здравје
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Мене емисијава не ми е ништо посебно и скоро никогаш не ја гледам.Искрено се обиделе да направат нешто што ке наликува на Курсаџије од Пинк ама далеку се од таму.Смислата за хумор не ми се допага.Во прицнип целата емисија некако ме иритира.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
Мислам дека репризи веќе не даваат.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
Ни ја не сум видел у последно време да има репризе, а баш беа закон... :toe:
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.648
Поени од реакции
690
Дајте некој торент ако има од ова...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033

^ Ghost Rider ^

Biker Boy
Член од
27 октомври 2008
Мислења
372
Поени од реакции
8
Нема ништо сидери овде:(
Јас пробував да ги најдам на двд од пазарџиите кои беа летото низ чаршија. Никој ништо веќе нема.
побарај сеед,и ке се уклучи некој,пиши на темата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom