Чорапи

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Освен бели чорапи други не вртам, сите ми се Najk, Puma, Adidas ама од пазар од три за 100, зар и на чорапи да бирам :toe:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Купувам бели чорапи, најчесто пишува на нив Адидас или Најк. :)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Чорапи по навика не бирам сам туку едноставно се жалам на мајка ми или баба ми дека немам чорапи и следниот ден оп 3 пара.. Понавика се или бели или црни . Не сум многу по другите бои на чорапи:) .
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Во најразличнио бои ги имам, али најмногу ми се црни.Порано трошев време на избирање чорапи, шарени, со дезен, денес се тоа и е препуштено на мајка ми.
За во зима си ги сакам оние со прсти, али сепак да се ниски и мразам доколенки, не се чуствувам удобно во нив.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
248
Поени од реакции
13
разни имам, најмногу црни и шаренки:) повеќето се ниски, али може да се најде и некоја повисока.
 
А

Александра Д.

Гостин
Највеќе имам шаренки, на линии, ако и сите не ми се такви... Имам кратки но тие поретко ги користам, помили ми се обичните, но понекогаш не можам со нив.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Јас се` облечувам бели чорапи :)
Да се дигат до коленото, малце по доле и таман се за фудбал:)
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Јас носам само бели чорапи.Не можам да носам црни шо знам, ме иритираат на некој начин.Бело си е бело :smir:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Претежно си носам до глужд шо се.. лето,зима не ме интересира... свеисто ми е. Боја.. шознам обожавам онака некои интересни,а мај фејворит од напред се розеви,а долу се црни :pipi:wewe (јао)
 
I

InF3cTeD

Гостин
секогаш и секаде кога сум во патики носам ниски до глуждеви....повисоки :nenene:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Носам кратки чорапи претежно бели може и друга боја ама бели најдобро некако ми стојат со патиките...:toe:
 
Член од
30 август 2008
Мислења
83
Поени од реакции
7
Носам најчесто кратки чорапчиња до глужд, во милион бои и дезени. Просто ги обожавам. Имам над 100 пара и упте купувам... Еве дел:
product_variety_9094.jpg product_variety_8544.jpg product_variety_8826.jpg product_variety_5914.jpg
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Високи или ниски само бели да се....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom