Често купувам облека во...

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Последни два пара кондури од кој едниот повеќе е патика од што е кондура ги купив во Peko. За кондури и патики одвај наоѓам број.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
80% од облеката ми е од Зара.
Спортска опрема обично од Интерспорт- најголем избор имаат.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.617
Поени од реакции
18.083
Зара, исто и во H&M има добри ствари, ама Зара е ко измислено за мене.
 
Член од
25 септември 2023
Мислења
111
Поени од реакции
119
Sport Vision, Intersport ако сакам кежуал
Scout, outdoors имаат добри јакни, офроуд
Waikiki исто маички зелени, карговци итн
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Waikiki последно купив јакна и две фармерки на попуст беа тогаш. Така да за некоја цена скромна се наоѓа таму убави работи.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
Царска работа е Ваикики, за ефтино све се наоѓа. Скоро се дотерав од глава до пети за 2300 денари, па можеш да си комбинираш и бираш што сакаш, не те замараат продавачки.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Царска работа е Ваикики, за ефтино све се наоѓа. Скоро се дотерав од глава до пети за 2300 денари, па можеш да си комбинираш и бираш што сакаш, не те замараат продавачки.
Во такви продавници по трговскиве молови никој не те замара. Единствено ако не најдеш број или не ти се допаѓа бојата па да ја замараш ти продавачката.

Мене 99 % ми е Waikiki облеката, малку облека имам а супер за дотерување и секој ден носење.

Заборавив да пишам си купив и две џемери. Џемпери обожавам да носам за во есен и зима.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.247
Поени од реакции
7.934
Во такви продавници по трговскиве молови никој не те замара. Единствено ако не најдеш број или не ти се допаѓа бојата па да ја замараш ти продавачката.

Мене 99 % ми е Waikiki облеката, малку облека имам а супер за дотерување и секој ден носење.

Заборавив да пишам си купив и две џемери. Џемпери обожавам да носам за во есен и зима.
Имаа едно време многу добри панталони кои за жал не ги носат повеќе, по удобно нешто немам носено.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
Здраво другари.. дали знаете од каде можам да купам квалитетна ролка.. Веќе неколку имам од зара и сите се доста неквалитетни (се прават упки после две перења. Се мислам да земам од massimo dutti, но и тие се inditex.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.125
Поени од реакции
10.469
Јас последно време највеќе пазарувам reserved, mohito и zara. Секојдневна облека. И тоа обично гледам кога има некои акции, пазарувам наеднаш. Повеќе пари давам на чанти, чевли/чизми/патики и козметика, евентуално капут/јакна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom