Часовници

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.190
Поени од реакции
1.192
Dajte nekoj sajt za onaljn casovnici mashki i zenski. Da vrsat dostava preku posta. Sakam surprise da pripremam. Fala :)
 
Член од
12 јануари 2019
Мислења
16
Поени од реакции
7
Љубител сум на часовници. Ги имам околу 10 и ги менувам според начинот на кој сум облечен. Моментално носам Casio a159wgea.
 
Член од
6 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Луѓе, јас две години барам во некоја продавница во Мк да има Seiko Black monster. Дали некој има информации за застапници или препродавачи на Сеико?
Хронометар, Ристиќева Палата.
И ако го немаат, можат да го набават.
И имаат фер цени.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
27.618
Поени од реакции
16.077
,,,ni olku ni tolku tuku tochno 2/dva/$ dolari,raboti ko shvajcarski saat,, IMG_20200211_071931917.jpg
 
На врв Bottom