Часовници

Ф

Флеш

Гостин
Мислам дека го немам постирано,но отприлика 2 години го имам,околу кажано временски.Huawei 6 band .... Everyday часовник ми е за секаде,дома/работа ... Многу лесен/прецизен за мерење пулс и стрес поготово,кога сум во стресна ситуација,кажува точно зголемени бројки . Иначе не сум фан на нешо смарт саати ,ама ајде чичо да проба и добро е :ROFLMAO:



IMG_20220824_175533.jpg
 
Член од
15 ноември 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки. Ми треба помош, мислење.

Денес бев решена после работа да одам да си купам Huawei band 7, ама во последен момент ми улета Galaxy 4, и сеа не знам кој да го одберам.

Ако има некој искуство со овие часовници добредојдено е да сподели искуство.

Исто може да препорачате и некој друг до 200€, сепак нема да брзам веднаш денес да купам, ќе почекам мислења и искуства.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.296
Поени од реакции
7.251
Здраво дечки. Ми треба помош, мислење.

Денес бев решена после работа да одам да си купам Huawei band 7, ама во последен момент ми улета Galaxy 4, и сеа не знам кој да го одберам.

Ако има некој искуство со овие часовници добредојдено е да сподели искуство.

Исто може да препорачате и некој друг до 200€, сепак нема да брзам веднаш денес да купам, ќе почекам мислења и искуства.
Купи си асален саат за 200 евра, остави ги тие играчки за мали деца. Рачен саат кој треба да го ставаш на полнач секој 3-4 дена е за фраери у диско бамбини.
 

su

Член од
31 октомври 2005
Мислења
189
Поени од реакции
4
Да не имаш купувано Гармин од Грција, и ако да, колку зема tax free?
јас како што знам, ддв во грција ти е 24%. зависно од каде купуваш, ама некои го вракаат 100%. ако одиш со поврат на граница (глобал блуе, такс премиер) ти вракаат окулу пола од тие 24%
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.509
Има некоја добра и проверена веб страна што праќа во Македонија рачни часовници?

Ме бендиса едно парче во mytime ама е малце солен. Истиот на интернет по европски веб страни оди за дупло поефтино.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.509
Има некоја добра и проверена веб страна што праќа во Македонија рачни часовници?

Ме бендиса едно парче во mytime ама е малце солен. Истиот на интернет по европски веб страни оди за дупло поефтино.
Не можам да си го едитирам мислењето...

За овај часовник станува збор.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.082
Има некоја добра и проверена веб страна што праќа во Македонија рачни часовници?

Ме бендиса едно парче во mytime ама е малце солен. Истиот на интернет по европски веб страни оди за дупло поефтино.
Провери на creationwatches
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.109
Поени од реакции
8.895
Не можам да си го едитирам мислењето...

За овај часовник станува збор.
cisto od radoznalost za mene,
po koja cena go naogjas na evropski prodavnici?
i dali toa mu e regularna cena ili na nekoja promocija?

moe iskustvo bese deka vo mkd moze podobri ceni da se najdat,
osven ako ne nacekas nekoj praznicen popust asalen po evropskite.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.509
cisto od radoznalost za mene,
po koja cena go naogjas na evropski prodavnici?
i dali toa mu e regularna cena ili na nekoja promocija?

moe iskustvo bese deka vo mkd moze podobri ceni da se najdat,
osven ako ne nacekas nekoj praznicen popust asalen po evropskite.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Во MyTime кога ќе се матурите сега секогаш има попуст голем, јас земав Армани од 20к за 12к минатата година.

Така да округло ако начекаш таков попуст вреди и од тука да го купиш, секако со Shippingot ќе те искинат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom