Часовници

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.637
Поени од реакции
34.895
Имам буџет од 8 илјади денари ....Одамна влечам да земам за саат ....Да ми дадете или препорачате добри предлози на саати од Бвач и МајТајм.....Дајте ми предлози до 4 илјади денари категорија и до 8 илјади денари категорија ....Да е убав за мерак ми е за долго време да го имам, ....Фала дечки ...
Во Веро Центар денес имаат попуст на вториот саат 80% во бвач или како и да се вика, помини утре и ѕирни што имаат на располагање, баш ми тупна девојче едно на лентата во рака флаерче, али го исфрлив не видов до кој датум му е попустот.
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
некој да понуди часовник до кај 4-5к половен со покласичен изглед?
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
291
Поени од реакции
84
Ѕирни на kupicasovnik.mk

испратено од мојот galaxy S7 edge користејќи тапаталк
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495

Јас имам ваков Platinet Sport Watch + Heart Beat Rate & Pulsometer ... го купив лани во Anhoch за околу 2 илјади денари !
 
Член од
8 април 2014
Мислења
146
Поени од реакции
17
Колку можат да траат часовнициве што се реплики на луксузни часовници (Hublot,Audemars,Tag Heuer)?
Сакам да порачам од алиекспрес некој таков па сакав да знам какви се и што се..
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Колку можат да траат часовнициве што се реплики на луксузни часовници (Hublot,Audemars,Tag Heuer)?
Сакам да порачам од алиекспрес некој таков па сакав да знам какви се и што се..
A zosto uopste da kupuvas repliki?
 
Член од
8 април 2014
Мислења
146
Поени од реакции
17
Оригинали имам веќе некој помали марки,ќеиф ми е да видам од тие Hublot Big Bang i Audemars Piquet Royal Oak.
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
291
Поени од реакции
84
Зависи од категорија на реплика. Обично важи колку пари толку музика. За саатт испод 30$ ич не гледај

испратено од мојот galaxy S7 edge користејќи тапаталк
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
најнов часовник ми е


G-SHOCK
AW-590-1A

го земав 100 евра од mytime многу сум задоволен сега за сега. баш практичен gshock мал и со доста функции. не сакав од тие стандардните gshock огромните пошто имам мала рака :)
пред да го земам овој носев sector expander 90
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.337
Поени од реакции
4.927
CASIO A158, A168 да не има за продажба? Може и стар од 90ти години некој таков сличен модел само зачуван да е....
 
Член од
10 април 2013
Мислења
1.107
Поени од реакции
705
Moze li nekoj da mi kaze nesto za seiko5 automatik SNKK59?Mislam deka e malku zastaren model pa zatoa mu se mislam,inaku mi go nudi prodavacot po cena od 8000 den.Se dvoumam pomegju toj seiko i CASIO kvarcen so kozno remce i natpis na denot gore kaj dvanaest satot- ne go znam tocno modelot po broj zatoa go opisuvam.Pozdrav
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Има некој порачувано саат од ибеј? Колку се давачките за саат? Сакам да порачам еден од околу 200Е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom