Часовници

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Каде можам да порачам или да купам некои поквалитетни копии од Tag Heuer,Hublot? Доколку знаете некаде каде можам да најдам или да порачам,кажете ми :)))
 
Член од
15 април 2017
Мислења
7
Поени од реакции
0
Предлог за добар сервис за дигитални часовници? Треба да се смени тастерче и стакло.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Да многу и многу ми фали еден часовник што кога бев мала го носев ама сега го немам,сега носам друг
 
Член од
26 јуни 2017
Мислења
4
Поени од реакции
1
Да, би ги купила сите од Fossil :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.343
Поени од реакции
7.459
Му сменив батерија, и сега пак си го носам :)
 
Член од
10 април 2013
Мислења
1.108
Поени од реакции
705
Kakvo mislenje imate za SKAGEN casovnicite,imate li nekakvo iskustvo so niv?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.343
Поени од реакции
7.459
Kakvo mislenje imate za SKAGEN casovnicite,imate li nekakvo iskustvo so niv?
Имам другарче, голем фан на Скаген. Јас за малку не купив Скаген на времето бидејќи веќе имав 4-5 саати. Многу подобар избор отколку Фосил.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Јас носам само кога спортувам и ретко низ дома, имам од алиекспрес спортско саатче платено 1 долар и баш го сакам :D имам и два добри Касио и еден не му паметам бренд убав кожен ама се доста стари и не се во форма.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Генерално советот е да не се купува фашн или дизајн бренд саат (дизел армани итн) туку од производители што само саати прават. Тие што се дизајнерс саати, само ги цртаат и ги даваат на трети фабрики да ги направат. Кратко кажано продаваат дизајн, и преплатени кварцни саати.
За разлика од нив брендови што само саати прават и сами си ги изведуваат механизмите нудат квалитет за парите. Конкретно има сеико со механички саати се наоѓа за цена слична како овие дизајнерски што бараат за кварц. Ориент Мако, Сеико, Инвикта.. ентри левел квалитетни механички саати за пристапни цени и супер изглед.
 
Ф

Флеш

Гостин
Имам буџет од 8 илјади денари ....Одамна влечам да земам за саат ....Да ми дадете или препорачате добри предлози на саати од Бвач и МајТајм.....Дајте ми предлози до 4 илјади денари категорија и до 8 илјади денари категорија ....Да е убав за мерак ми е за долго време да го имам, ....Фала дечки ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom