Чаир

Член од
17 декември 2019
Мислења
1.686
Поени од реакции
2.911
Jas imav devojka od Cair od moi 18 god do 24... Mladelaskite godini.. Za tie 6 god vrska ja kisnev tamu, navecer u niedno vreme si idev sam i nikoj nisto mi nemase prefrleno, zakanuvano i slicno.. Najnormalno si funkcionirav so tamosnoto naselenie, pred zgrada sedenje do kasno, toa sve neli furnite sendvicarite, bukvalno ko vtora doma mi bese.. Sto e najtragicno, vo zivotov do sega na 3 pati mi se kurcele makedonci, nikogas albanci.. Ednas pamtam pred 15 god koga bese Aca Lukas vo ona diskono vo Kadino, so drugar odime niz Belimbegovo, i 4-5 dusi ni poprecija pat ne rasprasuvaa ni jadea kurot.. Vtor pat koga igraa Rabotnicki - Mzt vo Boris salata, imase istiot den na Masinski nekoja zabava brucoska (na onie IESTE, BEST itn) ja bev u bel dukser i me zastanaa kaj dramski eden momak i edna devojka zensko mi vikaa otkopcaj be dukserot od aerodrom li si, ja zbunet ne sfativ sto e rabotata duri otposle mi kazaa sto bilo frkata deka igrale mzt i rabotnicki.. Tretiot pat u avtokomanda Pirati dojdoa na buskata alkaloid, ja si cekam bus za nakaj doma (Čento) mi vikaat sto cekas, vikam 45/65, aaa ti od komiti si, sakaa da me tepaat, ja edvaj se razbrav so niv deka ustvari random cekam a prethodno imalo tekma vardar metalurg.. sto e najtragicno togas bese pojak metalurg i navivavme skoro site za nego..
Автоматски споено мислење:

Edino me nervirase koa u sred sex ke zapeese odzata ama toa e.. Ti doagja momentumot na svrsavanje i naednas rikaat ko da nema utre - walaaaaaaaaah akkkkbar (pauza) waaaalaaaa aaaaa aaaaaaaaaa aaakkkbarrr
 
Последно уредено:

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.604
Поени од реакции
81.268
Edino me nervirase koa u sred sex ke zapeese odzata ama toa e.. Ti doagja momentumot na svrsavanje i naednas rikaat ko da nema utre - walaaaaaaaaah akkkkbar (pauza) waaaalaaaa aaaaa aaaaaaaaaa aaakkkbarrr
Па и оџата си има "Мој Термин" кога да запее, нема да те чека ти да свршиш до 2 попладне :LOL:
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
202
Поени од реакции
160
Пренаселена е дека Меџити буквално дозволуваше сегде да се гради, еве пример да ја земеме Дижонска све се таму лепенки куќите... и сега утреден недајбоже ако се деси пожар, таму нема шанси да пројде противпожарен камион, луѓето ќе мора со кофи да ги гаснат куќите. Ама пак и овие се криви што не им иде памет, цело време само градат куќи на тоа место... Кој и да победи на избориве (ДУИ или БЕСА) не верувам дека ќе направат нешто за општинава, пак ќе си тераат по старо.

Ај малце убоо да пишеме, последнава година кај стадионот/пазарчето се отворија многу нови објекти: Моцарт (24/7 ќе работи кладилницата), Гарф сендвичара, Сара Фешн, Кипер супермаркет, Кики цвеќара, од другата страна Нептун работи веќе две години (y)
Брат уште живееш во чаир?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom