Цртани филмови од детството

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.454
Поени од реакции
809
Најјак момент: Не ви звучат зборовите како: „Издуван, издуван, издуван - јас сум издуваааан“

Слушнете внимателно, многу личат мајке ми.

Порано така ја пеев. :pos:
 

STARTER

Urbana ninja
Член од
31 август 2007
Мислења
904
Поени од реакции
40
Еј како да не ми текнува, тој заедно со Чевлоград, Грашкоград и Пожарникарот Сем ми беа омилени цртани
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
7
Како не ми текнува, стално кога имаа нешто за гледање моите, несмееа да гледаат додека не го изгледам цртаниов. Две минути - две:pos:
Го обожавав пилево:vozbud:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Леле дефинитивно најјак цртан шо го имам гледано ко мала (покрај Том и Џери) и секогаш од ко ќе завршеше цртанот се потсетував на сцените и пак се смеев ко нездрава. :kesa: Најинтересен дел: ко ќе купвит јаболко, чекат цел ден ред и на крај со црв. :pos::pos::pos::pos:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.468
Поени од реакции
4.906
Многу ме нервираше цртанов, ама го гледав бидејќи имаше само МТВ1 и 2.
Имаше и добри моменти, ама не ми беше по кејф.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
20
Леле тоа со еден куп пиленца кога има сега ми текнува! Лелеее колку беше добар цртанов ејјјј! Ептен го сакав одвај чекав да почни на МТВ тогаш кога годаваа. Ѕврче е пиленцево!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.494
Поени од реакции
191.905
Пилево е легенда,ме смее увек коа ќе го видам....Најсмешно ми е кога ќе се налути и ќе фати да го крши пијаното.:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Намерно го оставив насловот вака недовршен за да може да се ставаат и други работи кои што се да не речам заборавени

А се сеќавате ли на

Woody the woodpacker??? а.к.а. Петре Клукајдрвчето:vozbud:

дефинитивно мојот фаворит
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
74
Најлуд цртан на свет еј .. го обожавав порано .. и тоа песничето на почетокот е закон :pos: ..
 

Bertone

Автомобилски Дизајнерски Гуру
Член од
1 октомври 2007
Мислења
808
Поени од реакции
6
Да да...Ле пјаф...закон цртанче...
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
20
Намерно го оставив насловот вака недовршен за да може да се ставаат и други работи кои што се да не речам заборавени

А се сеќавате ли на

Woody the woodpacker??? а.к.а. Петре Клукајдрвчето:vozbud:

дефинитивно мојот фаворит
ЛЕле да да да! Клукајдрвчето! Уф колку е смешно пусто тоа! И мој фаворит али после пиленцевооо!:vozbud:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
Пиленцето стварно ми се свиѓало ама ова клукајдрвецот НЕ :D Ме нервираше тоа звукот што го пушташе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom