Црн Хумор

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.265
Поени од реакции
31.104

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.138
Поени од реакции
81.165
Црн хумор не е за сите, само за интелигентни :D
Па нема баш врска со интелигенција, туку со тоа колку се разбираш у одредена врста на филмови. Така постарички. Какви што гледа Scirea.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.265
Поени од реакции
31.104
Oк, и како ти помогна пребарувањето - да ја разбереш шегата? :)
Автоматски споено мислење:

...одредена врста на филмови. Така постарички. Какви што гледа Scirea.
Култен филм, и јeбeно добар... Многу добра атмосфера има. Чат пат зимно време си го прегледувам по хх-ти пат. Еден од ретките што ги повторувам.
Автоматски споено мислење:

Ова проаѓа како црн хумор?

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom