Цицки за златен медал

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.212
Поени од реакции
78.776
Ама хомосексуализмот не е болест. Болест е пример а-сексуализмот, а таквите обично фрустрирани ги напаѓаат другите сексуалци... оти они не можат, па затоа :)
site naucnici DOKAZAA deka homosex e BOLES!!!111!
 
Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
site naucnici DOKAZAA deka homosex e BOLES!!!111!
Јас велам, а-сексуалност е. Ете нервозен си место извичник кецови почна да ставаш. Ако не можеш со кур не значи дека треба со зборови бе човек. :)
Еби и уживај ;)
Остај наука за постари години... оти јебеш не јебеш време курца пролази..

П.С совет од стрејт маж
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.212
Поени од реакции
78.776
Јас велам, а-сексуалност е. Ете нервозен си место извичник кецови почна да ставаш. Ако не можеш со кур не значи дека треба со зборови бе човек. :)
Еби и уживај ;)
Остај наука за постари години... оти јебеш не јебеш време курца пролази..

П.С совет од стрејт маж
hahahahahah izgledami i ti si se zarazil so homosex stom sakas takvi pe.eri sto se e.at vgas
 
Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116


Ај да не речеш дека те мразам....

Да даде господ ваква дома да ти чисти :) chill out man[DOUBLEPOST=1501341478][/DOUBLEPOST]
hahahahahah izgledami i ti si se zarazil so homosex stom sakas takvi pe.eri sto se e.at vgas
Не. Јас сум заразен со бранење на слободата на секој индивидуалец.
Што ти смета тебе некој ако е геј? Ти го дига и тоа те фрустрира?
Calm down.

Еве ти малку по фит...
Да те мотивира да вежбаш :)

 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.654
...ај не се карајте, ако постирам кај машките газиња, ми велат си го бараш, ако постирам овде ми велат сум хомо, а бе уживајте форум е за забава и дружење, а не да се фрламе со јајца...еве ќе речам дека постирам фотографии, оти ми се допаѓа воопшто, конкретно овде на човечко тело што ако е женско јас го гледам како уметничко дело на некој фотограф што успеал да ги долови цицките...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom