Цицки за златен медал

Govinda

Луд, збуњењ, изгубљен
Член од
20 април 2014
Мислења
2.702
Поени од реакции
2.124
А овие силиконите ептен за медал :facepalm:
...да се потсетиме на првичниот пост за какви цицки за медаља се работи, ако постираме „виме од крава“ а некој препознава како „женски цицки“ тогаш утре овде ќе има фотки и од кози, кучки, камили, мислам ако е сериозна тема да се види женска убавина...тогаш ОК ќе постирам фотки, ако се зезате со нас женските на темава споредувајќи не со животни, тогаш да не учествувам со пост на темава!

Прегледај го приврзокот 218106 Прегледај го приврзокот 218107
Ја ти цице за медал
: Цициња Златни3.gif
 
На врв Bottom