Цицки за златен медал

Член од
12 мај 2009
Мислења
5.035
Поени од реакции
2.259
I ti kako mala si cicala mnogu izgleda...
Не бе, сите сте запнале по цицки, а бе цицките се за бебиња бе за тоа и е намената цицките бре,туку гледајте по задници и путки бре како животно а не како педери


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.035
Поени од реакции
2.259
Ова се цицки за златен медал. :)Прегледај го приврзокот 217960
Ете видиш, од таму излезе нешто и се прави сладоледи, количиња,путери, кајмаци и др е тоа златен медал и крај на коментар. И нема навредување кон понежниот пол.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.346
Поени од реакции
5.143
Сега, како против отров на темата за машки газиња, отварам тема за женски цициња. Поточно, цицки за медаља.
...да се потсетиме на првичниот пост за какви цицки за медаља се работи, ако постираме „виме од крава“ а некој препознава како „женски цицки“ тогаш утре овде ќе има фотки и од кози, кучки, камили, мислам ако е сериозна тема да се види женска убавина...тогаш ОК ќе постирам фотки, ако се зезате со нас женските на темава споредувајќи не со животни, тогаш да не учествувам со пост на темава!

1569274451345.png 1569274474911.png
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
5.825
Поени од реакции
3.787
Не бе, сите сте запнале по цицки, а бе цицките се за бебиња бе за тоа и е намената цицките бре,туку гледајте по задници и путки бре како животно а не како педери


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
Ех, може од млеко сум се откажал ама од цицка не.
 
На врв Bottom