Цимери

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Добра од технички аспект, добра фотографија, костимографија, сценографија, режија, ама што кур ко е глупо сценариото и глумциве-кој од кој поотепани.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Значи да не се нервирам шо не ми текна ни вчера ни денес да ја глеам серијава :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.507
Тоа е тоа, доволно е 5 мин да изгледаш да знаеш дека нема потреба да си го губиш времето со вакви работи... Ќе чекаме други времиња... Се што кажа Џимеј пред да излезе е точно и се согласувам... аман...
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Мoментaлнo јa глеaм серијaвa и не е лoшa. Не декa е кoмедијa дaлеку oд кoмедијa aмa сo oглед нa тoa декa ние oбичнo прaиме идиoтски серии oвaa е премијa. Пaк ќе кaжaм не е кoмедијa aмa не е лoшa.

Нaјмнoгу ме изненaдувa Бoјaн шo гo хејтaв дo сеa, дa не ти се веруе нaјдoбaр ми е у серијaвa :D

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.794
Катастрофа од тешки размери.

И таа курвата на шанк и ова со бингово и тоа со масажерот и ова со оваа избеглицава шо глумец го ставиле у театар тукутака да биде и сфе.

Да не планираат Џои од Френдс да им биде тој?

А имав други очекувања.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Дајте некој линк каде може на нет да ги гледам епизодиве да видам што е фамата?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Ја фатив прееска малце.
Толку е глуп хуморот, што морав на тоа да се насмеам. Значи смешно е од што е глупо.
И што им е финтата со бугарсково бе? Ај дијалекти нека ломотат, али бугарски?
И бар еден да беше посимпатичен од дечките, што на изглед, што на глума и шарм. Стварно е ужас.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Леле колку е генијална серијава тоа е чудо едно! :cuc:

Случајно свртев на Алфа и гледам 10 минути (I wish I was kidding) сцена во која што ликовиве си јадат, пијат, играат на песни од Псај без нималку обид за хумор. И платени се ликовите за ова.

како на мене не ми текна за ова.. :cuc:

На овој lack of говорење, дејствие и поента и Кјубрик може да им завиди :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom