Циго :D

Дали е монтажа?

  • Да

    Гласови: 29 35,4%
  • Не

    Гласови: 53 64,6%

  • Вкупно гласачи
    82

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
http://www.smeh-do-suza.com/reper.html

Видете го овој циго, паднав од столица од смеење! :pos: Другарот што ми го даде ми вика дека може навистина го прави тоа, дека не е монтажа. :uvo: Му се изнасмеав еј! :pos: Видете, па гласајте и ќе му ја покажам анкетата. Нема шанса да не е монтажа! Ниту 1% шанса нема!
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.483
Поени од реакции
2
Па зошто да е монтажа?Се гледа и кај вратот дека не е монтажа...Иначе закон,имам гледано клип од овој,повише време,овој не е цел
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Па зошто да е монтажа?Се гледа и кај вратот дека не е монтажа...Иначе закон,имам гледано клип од овој,повише време,овој не е цел
Што се гледа кај вратот бе, па знаеш ли колку е развиена техниката, се може да се прави со помош на компјутер. Не можеш да ме убедиш дека може да создава музика каква што се прави со инструменти и триста чуда! Тоа е невозможно, дури ни ако голтнал касетофон. :smir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Што се гледа кај вратот бе, па знаеш ли колку е развиена техниката, се може да се прави со помош на компјутер. Не можеш да ме убедиш дека може да создава музика каква што се прави со инструменти и триста чуда! Тоа е невозможно, дури ни ако голтнал касетофон. :smir:
слушај го битбоксот од 3D и се ќе ти стане јасно
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Мореее, колку едноставно било! Тој само си дува, малце музика во позадина...Ама битно не го прави скроз сам, тоа сакав да кажам јас. Невозможно е.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Што се гледа кај вратот бе, па знаеш ли колку е развиена техниката, се може да се прави со помош на компјутер. Не можеш да ме убедиш дека може да создава музика каква што се прави со инструменти и триста чуда! Тоа е невозможно, дури ни ако голтнал касетофон. :smir:
Еце види :wink:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Не. Гад демет значи жените се стварно....:)

Дека човекот може да произведува повеќе гласови од еднаш, и дека не е некоја си топла вода таа работа. Еден до два идат преку усна шуплина а еден обавезно се испушта преку нос. Се додава ефект при ставање на раката на устата и затегање и опуштање на усните
 

Kajgana Shop

На врв Bottom