Цигари-Родео(исчуручени)

Статус
Затворена за нови мислења.

ComputerService

Доктор
Член од
7 мај 2013
Мислења
90
Поени од реакции
50
Ден 3: Уште не сфаќаме што значи зборот исчурчени, продолжуваме со мисијата.
Гуглај прашувај луѓе, таков Македонец си?! си читал стари книги, си гледал приказни на ТВ?! си шетал по градови, си слушал разно разни нови зборови?!
Иначе „Исчуручени-расипани,заебани’’ и не знам поинаку како да ти објаснам
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Гуглај прашувај луѓе, таков Македонец си?! си читал стари книги, си гледал приказни на ТВ?! си шетал по градови, си слушал разно разни нови зборови?!
Иначе „Исчуручени-расипани,заебани’’ и не знам поинаку како да ти објаснам
Благодарам, г-дине Миладинов.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Вчера ги пробав овие монте карло што ги зборите, стварно бе убави за 45 денари маме му ебам такви ке си пушам од сеа :нинџ:
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Вчера ги пробав овие монте карло што ги зборите, стварно бе убави за 45 денари маме му ебам такви ке си пушам од сеа :нинџ:

Ја пушам такви скоро цел месец, и мн зафркнат е внатре тутунот, сум начекала и по ептен големи гранчина, и на крај, сама ти се гаси цигарата оти не е доволно стегнат тутунот, и паѓа долу.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Ја пушам такви скоро цел месец, и мн зафркнат е внатре тутунот, сум начекала и по ептен големи гранчина, и на крај, сама ти се гаси цигарата оти не е доволно стегнат тутунот, и паѓа долу.
баш ке купам па ке запазам, ја вчера чисто една онака се изгребав за да пробам па не запазив мн на такви моменти :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.769
Поени од реакции
21.179
И јас се префрлив на Монте Карло веке неколку недели и тука ми се некаде по квалитет со родеото, само што се поевтини и имаат 20 цигари;).
Кочанки и такви работи досега немам забележано, нити пак ми има изгаснато цигарата од х причини.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom