Ценовник на ветринар?

Член од
14 јули 2017
Мислења
154
Поени од реакции
117
Спасив мало улично кученце.
Дали некој знае колку пари отприлика се:

Рентген
Доколку има скршеница процедурата..

Ампула за шуга
Вакцинација
 
Член од
18 март 2015
Мислења
393
Поени од реакции
542
вакцинација некаде околу 300 ден, а ампула тоа сигурно поевтино е,, за ртг нз ама пред да правиш ренген однеси го да го прегледа ветеринар ,може нема потреба од ренген,, https://www.facebook.com/VetSvetVeterinarnaAmbulanta/ ако си од ск овие се добри, барај ја др светла мене мн ми помогна за папагалот сите се откажаа од него ама ете после 3 месеци почна да закрепнува
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
154
Поени од реакции
117
вакцинација некаде околу 300 ден, а ампула тоа сигурно поевтино е,, за ртг нз ама пред да правиш ренген однеси го да го прегледа ветеринар ,може нема потреба од ренген,, https://www.facebook.com/VetSvetVeterinarnaAmbulanta/ ако си од ск овие се добри, барај ја др светла мене мн ми помогна за папагалот сите се откажаа од него ама ете после 3 месеци почна да закрепнува
Фала ти
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
154
Поени од реакции
117
Оваа е одлична тарифа:

Неограничена комуникација со новите Vip Neo тарифи
Опуштете се и уживајте во неограничена комуникација со новите постпејд тарифи Vip Neo. Изберете Vip Neo и добијте:

  • неограничени разговори кон сите национални мрежи
  • неограничени SMS-пораки
  • интернет со 4G брзина

Прегледај го приврзокот 191699
Ова треба смешно да е?
Епа не е.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Efa
K

kicodarker

Гостин
Ова треба смешно да е?
Епа не е.
Ова треба да ти биди од помош. Со неограничени разговори кон сите мрежи ќе можеш да се јавиш до било кој ветеринар и да дознаеш за точните цени на нивните услуги.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.004
Поени од реакции
2.861
Спасив мало улично кученце.
Дали некој знае колку пари отприлика се:

Рентген
Доколку има скршеница процедурата..

Ампула за шуга
Вакцинација
Дали има потреба од Рентген е прво прашање, најдобро однеси го на редовен преглед и беѕ ренген поголем дел од работи или ако има скршеници ќе ти ги кажат

Која е процедурата ако има скршеница незнам ама сигурно е слично како кај луѓе со гипс и слично

Ампула за шуга нема, веројатно мислеше на ампула ѕа болви и крлежи тие ти се од некои 250 денари нагори
Вакцинација е доста сменето и почнува од 600 денари кај сите ветеринари во скопје, во другите градови истата вакција ја има и за пола цена.
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
154
Поени од реакции
117
Ова треба да ти биди од помош. Со неограничени разговори кон сите мрежи ќе можеш да се јавиш до било кој ветеринар и да дознаеш за точните цени на нивните услуги.
Не функционира така, но од кај би знаел ти..
Ветринарот мора да го прегледа и го лекува според дијагнозата, не се ова пар патики па да прашуваш.
 
K

kicodarker

Гостин
Не функционира така, но од кај би знаел ти..
Ветринарот мора да го прегледа и го лекува според дијагнозата, не се ова пар патики па да прашуваш.
А на форум па што дијагноза и цена ќе ти дадат?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom