Цени кај Паљото

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од moonsungkil, 19 ноември 2017.

 1. moonsungkil

  moonsungkil

  Член од:
  16 ноември 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Колку пари е еден ден во теретаната Паљото и коклу чини месечна ? Во Битола
   
 2. Филип85

  Филип85

  Член од:
  22 јули 2015
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  128
  1000 денари месечна, 150 денари 1 ден.
   
 3. Epsilon

  Epsilon Гостин

  Mozhe sliki nesto da ja zirnam onaka me interesira?

  Nie vo pp hc bodibilderite i fitnes modelite vezbame za 500ki 5 nedeli.

  :D
   
 4. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  4.895
  Допаѓања:
  7.241
  Шампион? :icon_lol:

  Ееее, кај Паљото ко во забна ординација е, клими, телевизори, 500 справи и плус не е в подрум :D
  --- Споено дупло мислење, 20 ноември 2017 ---
  :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

  [​IMG]
   
  На Klin, Terroir, Acid и уште 6 други им се допаѓа ова.
 5. ShakaZulu

  ShakaZulu " Тој Сум Бре "

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  2.921
  Допаѓања:
  3.040
  а бе ѕирни некое од видеата на паљото ќе видиш шо теретана е :)
  https://www.youtube.com/user/fitnesspaljo

  еве на едно од видеата ги имаш цените

  paljo.JPG
   
  На Klin, Acid и BilboBaggins им се допаѓа ова.
 6. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.363
  Допаѓања:
  3.549
  Легенда ви е Паљото :pos:

   
  На Klin му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Нuкола

  Нuкола чичко тетке жити молимте

  Член од:
  24 мај 2005
  Мислења:
  4.678
  Допаѓања:
  11.674
  Ова врф му е.. тоблероне :zver:

   
  На Epsilon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  10.140
  Допаѓања:
  4.866
  За спас на Битола!
   
  На Бавча и BilboBaggins им се допаѓа ова.
 9. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  4.853
  Допаѓања:
  6.250
  На времето во Голд Џим плаќавме по 300ки за месец и тоа најчесто кога имавме желба.
  Годината се на се ми идеше од 1200-1500 денари :) пола месеци плаќаш, пола се правиш измрзнат :D
  --- Споено дупло мислење, 20 ноември 2017 ---
  Битно на секое видео се враќа во живо :D
   
  На Epsilon и Нuкола им се допаѓа ова.
 10. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.641
  Допаѓања:
  7.342
  1000 денари за неговата теретана е супер цена. Браво
   
 11. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.425
  Допаѓања:
  25.679
  Јас би плаќал дупло само за да одам кај Паљото, без да вежбам.
   
  На The Wild Boy, ShakaZulu, BilboBaggins и уште 4 други им се допаѓа ова.
 12. Филип85

  Филип85

  Член од:
  22 јули 2015
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  128
  Теретаната е супер опремена, справи , тегој, се...смеењето, позитивноста и муабетите се гратис за цената :pos:
   
  На The Wild Boy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: