Цени кај Паљото

Член од
16 ноември 2017
Мислења
4
Поени од реакции
0
Колку пари е еден ден во теретаната Паљото и коклу чини месечна ? Во Битола
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.463
Поени од реакции
8.394
Mozhe sliki nesto da ja zirnam onaka me interesira?

Nie vo pp hc bodibilderite i fitnes modelite vezbame za 500ki 5 nedeli.

:D
Шампион? :icon_lol:

Ееее, кај Паљото ко во забна ординација е, клими, телевизори, 500 справи и плус не е в подрум :D[DOUBLEPOST=1511141726][/DOUBLEPOST]:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
5.957
Поени од реакции
8.267
Mozhe sliki nesto da ja zirnam onaka me interesira?

Nie vo pp hc bodibilderite i fitnes modelite vezbame za 500ki 5 nedeli.

:D
На времето во Голд Џим плаќавме по 300ки за месец и тоа најчесто кога имавме желба.
Годината се на се ми идеше од 1200-1500 денари :) пола месеци плаќаш, пола се правиш измрзнат :D[DOUBLEPOST=1511214163][/DOUBLEPOST]
Ова врф му е.. тоблероне :zver:

Битно на секое видео се враќа во живо :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
4.816
Поени од реакции
7.643
1000 денари за неговата теретана е супер цена. Браво
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
485
Поени од реакции
305
Теретаната е супер опремена, справи , тегој, се...смеењето, позитивноста и муабетите се гратис за цената :pos:
 
На врв Bottom