Хуманитарна забава во Гајба бар

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.430
Драги Кајганџии,

Како член на Lions Club Phoenix Internacional задоволство ми е да Ве поканам вечерва на една хуманитарна забава што ке се одржува во Гајба бар во Скопје. наменетите средства се за една малда девојка која е многу многу блиску до колку толку опоравување и подобрување а боледува од церебрална парализа. Ќе се пушта латино забава, ке има многу позитивни ликови, ке има продажба на премети од preplet.mk и то. Сите сте повеќе од добредојдени.
Повеќе информации на следниот линк
https://www.facebook.com/events/235364496662103/?ref_newsfeed_story_type=regular

Поздрав и останете позитивни
 
На врв Bottom