Хуманитарна акција за Александар Мицевски

Член од
3 ноември 2009
Мислења
4.990
Поени од реакции
27.419
C4510F10-23C1-4B8B-8AE9-BB968A805A23.jpeg

Можеби веќе сте ја виделе сликава на социјалните мрежи, ама за тие што не ја виделе.

Кој е во можност нека донира на следните телефонски броеви.

Телеком 143 129
А1 143 480
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.012
Поени од реакции
27.783
Имаат ли IBAN број на сметка и SWIFT код на банката за донации од странство?
Се трудам но не можам да најдам, ако може некој нека сподели податоци.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
4.990
Поени од реакции
27.419
Имаат ли IBAN број на сметка и SWIFT код на банката за донации од странство?
Се трудам но не можам да најдам, ако може некој нека сподели податоци.
Искрено не знам, ќе прашам и ќе пренесам тука.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.012
Поени од реакции
27.783
Искрено не знам, ќе прашам и ќе пренесам тука.
Викендов стапив во контакт со фамилијата на малиот Аце, во процедура им е отварање на ж-ска како и девизна сметка за донации. Набрзо сите ќе можеме да помогнеме.
Автоматски споено мислење:

Update:
347227231_1635605666953334_822821095927534432_n.jpg
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.868
Поени од реакции
23.272
Викендов стапив во контакт со фамилијата на малиот Аце, во процедура им е отварање на ж-ска како и девизна сметка за донации. Набрзо сите ќе можеме да помогнеме.
Автоматски споено мислење:

Update:
Прегледај го приврзокот 379348
Ми бара адреса на банката, која да ја пишам знаеш?
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.012
Поени од реакции
27.783
Ми бара адреса на банката, која да ја пишам знаеш?
Мојата банка не ми побара адреса (автоматски преку SWIFT-от ја најде), дополнително потребно им беше само цел на дознака но зависи од банка до банка.
Инаку имаат отворено и Gofundme

Секако во секое време преку месинџер можеш да го исконтактираш Цобе, ќе ти испрати адреса за да се изврши трансакцијата.

ПС
NLB Banka AD Skopje
Headquarters: st. Majka Tereza No.1, 1000 Skopje
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom