Хрватско спикерство...

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
835
Мхгмхг....Ете драги гледачи како штооо можевме да видиме од видео репрезентацијата....мх пардон...видео презентацијата, јасно се гледа дека кххм, Хрваските спикери, демокатски искажано - треба уште фурни леб да јадат... - Чомовски :pos: :pos:

Ај сеа да ги видиме :)

[media]http://www.youtube.com/v/xrjVKxbYktI[/media]

[media]http://www.youtube.com/v/YE2C_PS54Cc[/media]
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.181
Поени од реакции
957
Сериозност на завидно ниво :pos:
 
На врв Bottom