Хотел 626

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Едино тоа на почеток со сликањето ме штрекна......тапа е натака
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.895
Поени од реакции
717
Едино тоа на почеток со сликањето ме штрекна......тапа е натака

Само што сакав да го напишам ова.На почеток со сликањето е зверско мислев натака дека ке е уште пострашна ама ....ме разочара.Иначе у глобала играта е ок.Интересна е.
 

zmijata

И ондак то...
Член од
2 јануари 2008
Мислења
95
Поени од реакции
3
Abe me iznervira toa devoj4eto so se razbuduva nemozev da ja pominam i ja iskluciv.Ama toa so slikanjeto e zversko
 

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
261
Поени од реакции
8
eheee koga ja igrav igrava... Mn e jaka kako i da e:D
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
ај бе не е којзнае што... сум играл 10 пати пострашни.. цела багра со другариве се се***ме у гаќи ебате !!!!!!!!!!!!!11:kesa:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.613
Поени од реакции
81.313
Баш прееска со друштво се заправивме муабет за игри, и ја спомнаа оваа како најстрашна што ја играле (јас лично првпат слушам за играва). Била актуелна пред 10 години а и темава датира од тогаш. Сега ги читам коментариве, скоро 80 или 90% се сереле на чудово... има ли уште некој да сподели мислење за играва? уште ли се игра или толку и беше векот?:icon_mrgr:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.338
Поени од реакции
6.257
Баш прееска со друштво се заправивме муабет за игри, и ја спомнаа оваа како најстрашна што ја играле (јас лично првпат слушам за играва). Била актуелна пред 10 години а и темава датира од тогаш. Сега ги читам коментариве, скоро 80 или 90% се сереле на чудово... има ли уште некој да сподели мислење за играва? уште ли се игра или толку и беше векот?:icon_mrgr:
Не е голема игра, језива е ако ја играш со слушалки. 3-4 соби се 10 минути трае цела игра. Пробај ја. Порано знам за дење да ја играш го мењаваме саатот на компјутерот.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.613
Поени од реакции
81.313
Не е голема игра, језива е ако ја играш со слушалки. 3-4 соби се 10 минути трае цела игра. Пробај ја. Порано знам за дење да ја играш го мењаваме саатот на компјутерот.
Играва веќе неможеш никаде да ја играш, едино што можеш е да гледаш гејмплејите на youtube :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom