Хостирање на Counter Strike 1.6 сервери

Член од
30 јануари 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Здраво, јас хостирам Кантер Страјк сервери, со 20-30ms и по многу ефтини цени. Доколку некој е заинтерсиран може да ме контактира.
www.facebook.com/mbojmaliev
mbojmaliev@gmail.com
Ви благодарам Поздрав
 
На врв Bottom