Хорор филмови

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Незнам дали си го изгледал после постов, јас го гледав...

Не е лош, но премногу ме асоцираше на Prisoners и на SAW со мачењето. Ама не би го ставил во категорија хорор филм. И да, крајот ептен безвезе бе.

Кој бара крими-трилер (или како ќе му дојде) ова е супер филмче.(y)
Ај шитни ми торенче од филмов ако не ти е тешко ја сум на мобилен па да не се тормозам да го барам, ако не ти е тешко ако ти е тешко батали :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.651
Поени од реакции
1.597
Изгледан Sinister.

Какво филмче јеботе. Незнам дали во последно време сум гледал глупости, ама овој стварно ме фасцинираше. Баш така треба да изгледа еден хорор филм од модерни времиња. Мада морам да признаам дека звучните ефекти го прават поголемиот дел од работата. Главниот актер на ниво на задачата.

9/10 како од шала. Двојката претпоставувам дека е срање, ама ќе ја ѕирнам во иднина...

Цела ноќ ми се вртеше звуков во глава :icon_lol:
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
60
Поени од реакции
38
Изгледан Sinister.

Какво филмче јеботе. Незнам дали во последно време сум гледал глупости, ама овој стварно ме фасцинираше. Баш така треба да изгледа еден хорор филм од модерни времиња. Мада морам да признаам дека звучните ефекти го прават поголемиот дел од работата. Главниот актер на ниво на задачата.

9/10 како од шала. Двојката претпоставувам дека е срање, ама ќе ја ѕирнам во иднина...

Цела ноќ ми се вртеше звуков во глава :icon_lol:
Stvarno e dobar, preporaka i od mene! Retko ima dobri hororki u poslednite nekolku god ama koj go nema gledano ovoj nema da zgresi ako go pusti. Za dvojkata nezz kakov e ama utre ke odam vo kino i ke vidam ;)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
гледајте Дракула риборн :lolzz:

по сред ден се шета надвор и ништо не му е :lolzz:

како ги фаќа жртвите најјако ми е :lolzz:
 
Член од
30 септември 2015
Мислења
7
Поени од реакции
0
Интересен хорор, еден од последните шо ги имам гледано ви го препорачувам wake wood :P
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Хорори гледам еднаш во 3 години зошто мислам дека имам слабо срце зада гледам почесто :LOL:
Додуше не ни уживам тоа да гледам да се вадам од памет да неможам слободно да си шетам :свиркам:
А вие што гледате и што уживате секоја чест :cuc:
Не пишав за џабе иначе :giggle: гледав хорор пред некое време.Unfriended се вика.Може некој го има гледано.Пријателиве што го гледаа со мене и што уживаат во хорори се испожалија тоа не било хорор слабо акции имало а за мене тоа врв беше па и со затнати уши си седев цело време за да не спискам од некоја ситуација.:icon_lol:
Цел филм на скајп се дешава па некако интересен ми се виде.Ама џабе бе следечи хорор за некоја година :cool:
 

Have an ice day

Get Free
Член од
26 јануари 2014
Мислења
544
Поени од реакции
1.021
Гледам доста sci-fi / mystery / horror филмови. Од horror-от веќе почнуваат да се предвидуваат и повторуваат замислите. Од новите само овој ми остави добар впечаток што го препорачувам,
It Follows (2014).
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.493
Поени од реакции
4.323
гледај Last Shift, не е толку страшен, баш како за тебе е..
Некни го гледав, добро филмче.
На IMDb е 5.5, али јас му давам 7.

А велиш не е толку страшен, што знам... на моменти беше стварно ремет! :icon_mrgr:
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Некни го гледав, добро филмче.
На IMDb е 5.5, али јас му давам 7.

А велиш не е толку страшен, што знам... на моменти беше стварно ремет! :icon_mrgr:
Значи намерно ми го препорачува да ме изремети :LOL: абе ќе го гледам ама прво да соберам дружина за страв да немам :place:
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.493
Поени од реакции
4.323
Значи намерно ми го препорачува да ме изремети :LOL: абе ќе го гледам ама прво да соберам дружина за страв да немам :place:
Абе види... не е ПРЕстрашен, али по мене е доволно сташен како за хорор.:icon_mrgr:
Синистер рецимо е нешто пострашен...

И не е поента само во тоа колку е страшен, треба и сторија да си има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom