Хорор филмови

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.417
Поени од реакции
9.304
Надежт продолжи ја низата на гледање усрани хорори :pos:
Еве ти најнов
http://www.imdb.com/title/tt6172696/
Еј па ти си се вратил... Добро ни (ми) дојде назад! :love::D
Па последно само со друштво гледам и што да правам, тие избираат. Ништо чудно и тој да дојде на ред.
А стварно беа ептен усрани, немаш појма што се не видов на филм. Жени кои сами себеси се опседнуваат и си крадат чорапи, вампири со желба да бидат балерини, духови што сакаат да им сечат нокти на луѓето, мртви деца заробени во ауспух, бремени жени што раѓаат кучиња, пациенти во болница што сами си вадат заби еден на друг, духови што сакаат да се појавуваат на фб, мртви луѓе што чуваат пеперутки, мајката што и ја скрши кичмата на ќерката и ја препарира за да си ја чува во плакар и се вртеше како во музичка кутија кога ќе го отвориш плакарот, тикви што убиваат, зајаци зомби...
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Еј па ти си се вратил... Добро ни (ми) дојде назад! :love::D
Па последно само со друштво гледам и што да правам, тие избираат. Ништо чудно и тој да дојде на ред.
А стварно беа ептен усрани, немаш појма што се не видов на филм. Жени кои сами себеси се опседнуваат и си крадат чорапи, вампири со желба да бидат балерини, духови што сакаат да им сечат нокти на луѓето, мртви деца заробени во ауспух, бремени жени што раѓаат кучиња, пациенти во болница што сами си вадат заби еден на друг, духови што сакаат да се појавуваат на фб, мртви луѓе што чуваат пеперутки, мајката што и ја скрши кичмата на ќерката и ја препарира за да си ја чува во плакар и се вртеше како во музичка кутија кога ќе го отвориш плакарот, тикви што убиваат, зајаци зомби...
Хахахахаа кома.
Смени си го друштвото или бар пробај да ги едуцираш ама ако им пуштиш некој од ноириве ќе ги изгубиш пријателите :pos:сеа коа кажа се има смисла кога ја затера таа низа на лоши филмови на летербокс си викам ја изгубивме надежта....
 
Член од
22 јуни 2016
Мислења
23
Поени од реакции
20
Sho i da recham ce zgresham, a jas sum ubo stokmeno momcence i kulturno.

Imam izgledano barem +100 horor movies ..... iiiiii Get Out da reces deka e gjubre, stvarno ne ti trebase
јас имам изгледано 1000 + horor movies и можам да ти кажам дека стварно немаш вкус и не знаеш што е добар хорор филм.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.245
Поени од реакции
78.871
јас имам изгледано 1000 + horor movies и можам да ти кажам дека стварно немаш вкус и не знаеш што е добар хорор филм.
Ja имам изгледано миљарда хорори кои вие никад нема да можете да ги гледате нити пак сте чуле за нив и викам дека Get Out е добар филм, што ич не е тешко да се биде во рамките на овој жанр.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Јас немам изгледано ни 20 хорори и никад нема да изгледам ниеден нов хорор бидејќи се срање.
 
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Јас немам изгледано ни 20 хорори и никад нема да изгледам ниеден нов хорор бидејќи се срање.
Па што коментираш, ова е тема за хорори


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Јас немам изгледано ни 20 хорори и никад нема да изгледам ниеден нов хорор бидејќи се срање.
Буквално те сахрани дечково^ што има во просек 2 поста годишно :D
 
Член од
22 јуни 2016
Мислења
23
Поени од реакции
20
Ja имам изгледано миљарда хорори кои вие никад нема да можете да ги гледате нити пак сте чуле за нив и викам дека Get Out е добар филм, што ич не е тешко да се биде во рамките на овој жанр.
Ххахахах ....ги знам на памет сите од 80,90,00's дури и од 50's 60' и 40's и тврдам дека Get Out не е добар ...ај поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom