Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.031

LastPage

Peter Crouch legs
Член од
3 ноември 2021
Мислења
69
Поени од реакции
141
Ти верувам, иако постираш на топик со име Хомосексуалност, дека баш ич не те интересира оваа тема :D .
Dosta be, znaesh so znaci pod mac, se praish i ti sea glup... Glavata ti ide pod mac i ti ja secat so mechot.. :D
Тоа сакаше да каже Петровиќ. :D
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.319
Поени од реакции
7.597
Dosta be, znaesh so znaci pod mac, se praish i ti sea glup... Glavata ti ide pod mac i ti ja secat so mechot.. :D
Тоа сакаше да каже Петровиќ. :D
Да де, у 21ви век. Сигурен сум дека (и ти и он) бил сериозен. А не дека мислел дека сака неговиот "мач" врз нечие лице да се "оштри".
 

LastPage

Peter Crouch legs
Член од
3 ноември 2021
Мислења
69
Поени од реакции
141
Да де, у 21ви век. Сигурен сум дека (и ти и он) бил сериозен. А не дека мислел дека сака неговиот "мач" врз нечие лице да се "оштри".
Не, не, ја не бев сериозен. Се шегував. (тоа не значи дека сум геј.) А Петровиќ беше сериозен. :D
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.319
Поени од реакции
7.597
Не, не, ја не бев сериозен. Се шегував. (тоа не значи дека сум геј.) А Петровиќ беше сериозен. :D
Па истото и за него важи. На далеку понеприфатливи места не се дрзнуваат да изиграваат такви дивјаци не па тука на Балканов. Друго и личното мислење дали е океј или не е океј според него (зборам стриктно постапките и методите спомнати во видеото).
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.367
Поени од реакции
2.698
Еве доказ кои најмногу ја пренесуваат сидата
Автоматски споено мислење:

Од 42 заболени 37 се заразиле од педерлук.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.040
Поени од реакции
9.475
Еве доказ кои најмногу ја пренесуваат сидата
Автоматски споено мислење:

Од 42 заболени 37 се заразиле од педерлук.
Не научиле на време дека гзот се користи само за какање.
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.367
Поени од реакции
2.698
Не научиле на време дека гзот се користи само за какање.
Или што би рекол Миле Паника, да научат дека тоа е излез а не влез...
Али гледај статистикава, вели сите 42 заразени се мажи. Тоа е индиција дека и за останатите 5 е сомнително колку точно одговориле околу тоа од каде ја фатиле сидата, изгледа им било срам да кажат оти се педери. Инаку ке имаше ваљда и некоја жена заразена од која некој од тие петорица се заразил или на која и ја пренел сидата....
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.732
Поени од реакции
1.766
Или што би рекол Миле Паника, да научат дека тоа е излез а не влез...
Али гледај статистикава, вели сите 42 заразени се мажи. Тоа е индиција дека и за останатите 5 е сомнително колку точно одговориле околу тоа од каде ја фатиле сидата, изгледа им било срам да кажат оти се педери. Инаку ке имаше ваљда и некоја жена заразена од која некој од тие петорица се заразил или на која и ја пренел сидата....
Џанаци што користеле иста игла?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.040
Поени од реакции
9.475
Џанаци што користеле иста игла?
Денес само богати деца се дрогираат со такви технологии. Ние сиромаштијата уште сме на трава и Охо во најлон кеса.
За беља и кесите ни ги поскапеа сега. :(
 
Член од
12 јули 2017
Мислења
36
Поени од реакции
29
Последно уредено:
Член од
29 ноември 2014
Мислења
594
Поени од реакции
1.719
Kakvi homoseksualci, kakvi lezbejki
Dajte mi na mene lezbejka odma kje ja preobratam hhhhhhh
 

mortum

Слобода или Смрт
Член од
5 ноември 2021
Мислења
106
Поени од реакции
78
Мислам дека станав лезбејка по муабетов. Ngl те бива за преобратвање.
Ќотекот од рајот е испаднат, сеа на педерчињата па тоа им е убаво. (за нив само мачот е спасот)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom