Хомосексуалност (општо)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од NightWish..., 23 јуни 2011.

?

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци

 1. Да

  27,3%
 2. Не

  61,7%
 3. Можеби

  7,4%
 4. Не сум размислувал/а на оваа тема

  3,6%
 1. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  5.085
  Допаѓања:
  13.637
 2. Zaptija Stojkov

  Zaptija Stojkov Комунист

  Член од:
  23 февруари 2010
  Мислења:
  1.639
  Допаѓања:
  1.017
  Имало и тогаш, ама многу ретко во споредба со денес.

  Ама и полицијава наша наместо да употреби водени топови како во Истанбул на геј парадата пред некоја година кога еден педер загина од водениот топ и во Москва и во Белград пред повеќе од 10 години полицијата ги остаде да ти тепаат педерите да ги крвосаат во фаците, а нашиве ги обезбедуваат. Да им се плукнам во нив...
   
 3. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.141
  Допаѓања:
  161.103
  Ја само сакам едно 3-4ца доктори кај кои се тепа да отиде цел Северџистан да си кажат јавно дека се геј Малце да се очисти баграва што као не ги смета за луѓе па како човек да можеш да си појдеш на лекар, без гужви.
   
  На dARK_ElementaL и chef_cook им се допаѓа ова.
 4. grunff

  grunff

  Член од:
  14 октомври 2018
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  98
  Прво - се случува ткн. сексуална револуција.
  Второ - се појавува хомосексуалноста како масовна појава. (Овде имало изолирани случаи, но далеку јавноста да се замара со тоа).
   
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.814
  Допаѓања:
  4.227
  ...аааа женски докторки лезби (во брак со лезби), да прегледаат ?! :shok2:
   
 6. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.141
  Допаѓања:
  161.103
  Прашај некој со предрасуди :)
   
  На Sasa Ilic му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ailurophile

  Ailurophile

  Член од:
  21 септември 2016
  Мислења:
  499
  Допаѓања:
  513
  Mmm moze. :D
   
 8. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.814
  Допаѓања:
  4.227
  аааааа така зборува некој што немал „bliski susreti treće vrste “ кога е во прашање здравје искрено да ти кажам бљак искуство! :sramezliv:
   
 9. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.141
  Допаѓања:
  161.103
  Докторка си, треба да знаеш дека вакви проекции зрачат на сексуална несигурност така да поарно не се издавај :) ако те интересира толку, сум имала сусрети, ти викам дека знам најмалку 4 припадници на ЛГБТ што се меѓу најбараните лекари во вукојебината. Ама најискрено да прајме муабет, порадо со геј ќе зборам на тема здравје отколку што со некој што гугла порничи на тема татко ќерка, мајка син и општење со животни.
   
  Последно уредено: 11 јули 2019
  На Beric Dondarrion, dARK_ElementaL, Botko и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Shakespear

  Shakespear Need moar drugs

  Член од:
  25 јули 2015
  Мислења:
  147
  Допаѓања:
  65
  Ова е најглупавото нешто што сум го прочитал на темава. Очигледно имаш нула способност за критичко размислување. This post gave me cancer.
   
  На dARK_ElementaL му/ѝ се допаѓа ова.
 11. staycalm

  staycalm prof. d-r potpaluvach na konzervi

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  2.246
  Допаѓања:
  1.544
  Овој мора да трола.. Нема друго објаснување
   
 12. Botko

  Botko

  Член од:
  6 мај 2018
  Мислења:
  432
  Допаѓања:
  604
  Штотуку наведе 90% од хетеросексуалната машка популација. XD

  Тоа со животните не.

  Уствари, според статијава, женски почесто бараат „деди, дотер" порничи. :D

  https://nypost.com/2018/01/11/daddy-is-the-new-milf/

  Јако е тоа што тука сите морализираат за „настраноста" на гејовите, а у хистори ако им видиш што гледаат од порничи, веројатно пола гледаат „rape porn" и којзнае што све друго од што ќе ти се крене коса. :D
   
  Последно уредено: 11 јули 2019
  Beric Dondarrion, dARK_ElementaL, Agda Beata и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.141
  Допаѓања:
  161.103
  Тоа и ми е поентата :) мажи, жени, глобално зборев што си срчаат, затоа ги опфатив двете групи :)
   
  На dARK_ElementaL и Botko им се допаѓа ова.
 14. Botko

  Botko

  Член од:
  6 мај 2018
  Мислења:
  432
  Допаѓања:
  604
  Да бе. Ама тоа е најгомнарскиот дел што ме курчи кај фациве тука што сакаат да бесат гејови пошто се неморални и „настрани" додека „они се морални, здрави и гледаат/практикуваат само ванила секс".

  Господ знае што порничи гледаат, какви фетиши имаат и што чуда ги палат у секс. Хипократи (ко што кажуваше еден угледен член на форумов)...
   
  На dARK_ElementaL и Ilumious им се допаѓа ова.
 15. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  10.689
  Допаѓања:
  5.305
  ботко гледа анимирани серии со октоподи
   
  На Наќо Скопски, Agda Beata и Botko им се допаѓа ова.

Сподели преку: