Хит на денот

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.013
Поени од реакции
15.069
Дефинитивно ова е врвот на Македонската музика ... иако "рап" сепак :cuc::cuc::cuc::cuc::гомце::гомце::гомце:
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.480
Поени од реакции
2.263
Троубек среда...единствениот (постпанк/) емо бенд што го слушав на времето....и после толку години пак почнаа да ми се вртат песните у глава...The Boy Who Destroyed The World колку се вртеше на Тони Хоук 2ката...мемориссс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom