Хит на денот

Член од
8 јануари 2013
Мислења
4.147
Поени од реакции
10.188
Дискутабилно најдобра песна од денс движењето во деведесетите

 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.504
Поени од реакции
5.636
Klin брате. What the actual fuck ? ова ти е хит жити тебе... нејсе, лејди гага каков глас извади во песнава, страва....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom