Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.942
Поени од реакции
6.216
За да нема забуни при пребарување, мада се сомневам дека некој ќе пребарува низ ваква пост билдинг тема, ги сменив насловите со vol.1 и vol.2 како што пишуваше на времето на цедињата со најголеми хитови :)))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom