Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.
L

.Lost Angel.

Гостин

Не е небо ова што Ви нудат
не е сонце злато што свети
ако можат би го продале Бога
на нив само еден ќе им суди
 
L

.Lost Angel.

Гостин
За сите оние кои се заљубени изгубени :love: Еве една песна во видео која јас го направив и кое верувам дека ќе ви се допадне песнава е дефинитивно направена само за љубовна вечер :D
 

The Magus

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.444
Поени од реакции
10.931
How can I put this in a way so as not to offend or unnerve?
But there's a rumor goin' all round that you ain't been gettin' served
They say that you ain't you know what in baby who knows how long
It's hard for me to say what's right when all I wanna do is wrong
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom