Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.
C

Crazy Diamond

Гостин

Уште еден бенд чија дисгографија ќе влезе во моите омилени. Какви моќни изведби имаат на песните.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom