Хитлер

Член од
23 септември 2005
Мислења
7
Поени од реакции
0
Nekoj covek otisol kaj gledacka I taa mu veli:
G- Zaradi tebe milioni luge ke umrat
C- E kako be zaradi mene ?!
G- Neznam kako ama zaradi tebe ke umrat milioni luge!
Covekot izleguva nadvor I si veli: Otsega sekogo sto ke go vidam ke go spasuvam....
Nesmeam da dozvolam zaradi mene da umrat tolku luge!!!
I gleda nekoe dete kako se davi vo rekata I go spasuva...i koga videla majkata na deteto mu veli: ADOLFE ZABLAGODAIMU SE NA DOBRIOT CICKO
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
10 јуни 2005
Мислења
3.399
Поени од реакции
19
Angela напиша:
vrshi Hitler kontrola na vojnicite... vo eden moment nekoj kivnal... Hitler prashuva koj kivna? site molchat... nareduva 100 vojnici da de ubijat...povtorno prashuva koj kivna? site molchat... ushte sto vojnici strela, tret pat prashuva koj kivna? se javuva eden vojnik i veli Jas... a Hitler.... nazdravje :P
тоа за Сталин беше :( :( :( :( :( :( :(
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Lavot напиша:
Angela напиша:
vrshi Hitler kontrola na vojnicite... vo eden moment nekoj kivnal... Hitler prashuva koj kivna? site molchat... nareduva 100 vojnici da de ubijat...povtorno prashuva koj kivna? site molchat... ushte sto vojnici strela, tret pat prashuva koj kivna? se javuva eden vojnik i veli Jas... a Hitler.... nazdravje :P
тоа за Сталин беше :( :( :( :( :( :( :(
Точно
И јас така го знам

Кој кивљот? Кој кивљот!?!!
Прв ред на стрељот

Кој кивљот?
Втор ред на срељот

Кој кивљот?
Јас
Наздрављот


Nekoj covek otisol kaj gledacka I taa mu veli:
G- Zaradi tebe milioni luge ke umrat
C- E kako be zaradi mene ?!
G- Neznam kako ama zaradi tebe ke umrat milioni luge!
Covekot izleguva nadvor I si veli: Otsega sekogo sto ke go vidam ke go spasuvam....
Nesmeam da dozvolam zaradi mene da umrat tolku luge!!!
I gleda nekoe dete kako se davi vo rekata I go spasuva...i koga videla majkata na deteto mu veli: ADOLFE ZABLAGODAIMU SE NA DOBRIOT CICKO
:poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Otisol Hitler vo logorot da gi sobere decata za strelanje . Vlegol i rekol: Ajde site postrojte se i ideme na strelanje. Koa mu falelo edno dete. Glea glea koa posle 2 min:"Ti bucko...Da ti ti- iskacaj od pozadi metlata... " :pos: :pos: :pos:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Ги собрал Хитлер евреите во Аушвиц и им вика :
- Шитофи, сека ќе икраме фатерполо! Фие ќе икрате фо бели, а ајкулите фо плафи капи!
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Шета хитлер низ логорите и му застанало пепел на рамото. И овај го турнал со раката и вика “Мавни се бре човече’’
 

GUSAR-VMRO

МАКЕДОНИЈА ЗАСЕКОГАШ!
Член од
27 јануари 2005
Мислења
635
Поени од реакции
7
Hitler правел Олимписки игри. Една од дисциплините била:Пливање во базен полн со киселина. Како ќе скакнале натпреварувачите, така умирале, но еден со зиви маки, полураспаднат успеал да преплива.
Коментаторот: Штотуку го добивме првио полуфиналист!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
евреи закопани во земја и само главата им е надвор, и хитлер поминува покрај еден и овој го плука. И еден СС офицер го шутира и главата фрчи 100 метри во далечина. Хитлер испаничен питува
was is das?
и офицерот одговара
адидас :pos:
 

GUSAR-VMRO

МАКЕДОНИЈА ЗАСЕКОГАШ!
Член од
27 јануари 2005
Мислења
635
Поени од реакции
7
:) АДИДАС БЕ :)
Лудница, иако Немало Адидас у четарес друге
 
Член од
19 јули 2005
Мислења
73
Поени од реакции
0
hehe ... Динјата на хитлер ... това ме спуква от смјах :pos::pos::pos:





same shait ... different age ! :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Имаш нешо против Наполеон? Баш е филм чоекот....а да ставеше до хитлер и неко блгарин што ми ги брка роднините што живеат во бугарија оти биле македонци? хммм? Или оние блгарски генерали и офицери коишто пијанчеле и радувале кога ја зеле пиринска Македонија? хмм? Каде ти е Неро? Римскиот император кој е огромна црна точка во историјата на Римската Империја?
 
Член од
19 јули 2005
Мислења
73
Поени од реакции
0
Toreador напиша:
а да ставеше до хитлер и неко блгарин што ми ги брка роднините што живеат во бугарија оти биле македонци? хммм?
Неро ??? па зашто неро , дали е бил тој поробител како горните троица ?

ова доле ли са твојот роднина и б'лгарин'т ? баш различни са ке знаеш ... :) :) :)

 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Праел олимписки игри

1. Дисциплина троскок на минско поле

Прв натпреварувач трчи трчи бум
Втор натпреварувач трчи трчи бум
трет трчи трчи и нема бум

И хитлер....престап
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
отишол хитлер во логор и наредил да эастанат сите во линија. эастанале сите а хитлер эемал пиштол и почнал да ги убива. го убил првиот..вториот..па дошло на ред едно мало девојче
- чичко хитлер..јас имам една мала желба
хитлер и одговорил
- ајде кажи само брэо
- јас би сакала да поживеам малку подолго
се эамислил хитлер па и рекол
- ајде оди эастани на крајот од редот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom