Хитлер

Член од
10 март 2005
Мислења
660
Поени од реакции
9
Poredao Hitler logoraše pa pita prvog:

Koliko si težak?
12 kila.
A ti do njega?
15 kila.
A ti treci?
18 kila.
(razneži se i uhvati ga za obraz) A, buci, buci.
 
Член од
2 март 2005
Мислења
635
Поени од реакции
2
znaef neshto za hitler ke pisese:) jas ti garanntiram da bese ke go barase za muz
 
Член од
2 март 2005
Мислења
53
Поени од реакции
1
najgolemi magionicari vo vtora svetska vojna bile evreite:
vleguvale niz vrata,izleguvale niz odzak :D
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.311
Поени од реакции
29.006
Хаха, добро беше ова... и уште аватарчево кога ти го видов! :lol:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
10.731
Поени од реакции
140
Nekoe evrejche plachejki go prashuva Hitler

"Chichko Hitler kade e majka mi?"

a ovoj mu odgovara

"Ke odish vo magacin br.2, soba 4, polica vtora, tretiot sapun"

-Chichko Hitler utre ke polnam 8 godini

-Aaaaa ke vidime
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.311
Поени од реакции
29.006
Гижо, респект за вицовиве.. иако се гадни. :lol:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
10.731
Поени од реакции
140
Napravil Hitler kukja od staklo i ima vika na Evreite:

"Koj ke se pojavi na prozor ke bide strelan."
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.681
Поени од реакции
43
Кои биле последните зборови на Хитлер?

Убијте го Бата Живојиновиќ!!!
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.823
Поени од реакции
1.100
Не е виц ама еве нешто за Хитлер. Онака како прича ми е интересна можеби везе нема со вистината

Наводно докажал дека човек може да умре од сугестија. Легнал некој еверин, го боцнал блиску главната артерија што е на вратот.. и пуштил да капе нешто од некое црево. Се разбира не можел да го види тоа евреинот и као умрел...мислејќи нели дека обилно крвави
 
Член од
6 март 2005
Мислења
897
Поени од реакции
5
Тоа може да е обичен шок и да падне во бессознание. А да умре тоа нема шанси, освен срцев удар да добие. Така не учеа по Прва Помош :wink:
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.358
Поени од реакции
61
gerard напиша:
Не е виц ама еве нешто за Хитлер. Онака како прича ми е интересна можеби везе нема со вистината

Наводно докажал дека човек може да умре од сугестија. Легнал некој еверин, го боцнал блиску главната артерија што е на вратот.. и пуштил да капе нешто од некое црево. Се разбира не можел да го види тоа евреинот и као умрел...мислејќи нели дека обилно крвави
За хитлер тешко да е,пре би рекол дека е дело на менгеле.
-Шетаат двајца стражари низ Аушвиц,ратно време 42-43,поминуваат покрај умивалниците и гледаат едно дете мало како го земало сапунот у раце и си збори нешто.
Мали што праиш ти овде-го прашуваат.
Еве,се збогувам со дедо.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.749
Поени од реакции
200
Се качил Хитлер на покрив со уште неколку Евреи и на еден му вика ај напраи вака (нешто раце горе стои на една нога глава на десно) и земал го клоцнал и паѓа евреинот доле, му вика на друг ај напраи вака... и земал и него го клоцнал... му вика на трет ај ти напраи вака... земал и него го клоцнал и овој паѓа доле... и после некое време некој од овие командириве на Хитлер му вика: Хитлер доаѓај ваму имаме работа и Хитлер му вика: чекај бре играм тетрис сега. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.279
Поени од реакции
4.498
Водат мајка и син евреи во логор, мајката ја фрлаат во печка а синот гледа од надвор во чадот што излегува од оџакот и вика: МАМООО!!!!
-Наравоучение: Не е важна агрегатната состојба, важна е љубовта.
 
На врв Bottom