Хип хоп културата во Македонија

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.853
Поени од реакции
6.996
Dj Гоце кај Галеб Agilast podcast пред една година. Вреди да се погледа ако не сте го гледале.

 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
7
Поени од реакции
8
27ми другари и другарки, рап журка у дом на млади - Штип
FB_IMG_1683839444966.jpg


FB_IMG_1683839472373.jpg

Видео реклама
 

Kajgana Shop

На врв Bottom