Хип хоп културата во Македонија

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.853
Поени од реакции
6.996
Добро е на некој да му текне на телевизија после доста време да пушти рап концерт или воопшто било каков настап снимка од македонски хип хоп изведувач.

Наша тв и не е некоја гледана телевизија ама за ова супер што им текнало. Ако е тоа истото што ќе го емитуваат го има веќе и на Јутјуб.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom