Хип хоп културата во Македонија

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.873
Поени од реакции
6.330
Магазин 4 емисија за хип хоп културата во Македонија.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.760
Поени од реакции
14.029

Замислете си само колку јак спот би имала песнава.
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.382
Поени од реакции
62.984
svinska glava kapitalizam ,bogatasi, sistem,
нема везе, не си ги сфатил ти изглеа
дека личат на свинчиња затоа им е свинска глава знакот
еве некој кој лично ги познава ќе потврди
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.500
Поени од реакции
3.726
Автоматски споено мислење:

wow
Автоматски споено мислење:

i naednas vo tretiot najuzen grad vo makedonija se pojavi eden mladic koj site go obozavaaat sine zar toa si ti glaj cudo
 
Последно уредено:

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.873
Поени од реакции
6.330
Не слушам таква музика многу сепак повеќе сум за рап Легијата, Зад Аголот, Страјк.. ама да прашам овие Два бона више не се ли во Урбан Рекордс? Гледам на друг јутјуб канал последнава песна ја ставиле и коментарите се тоа :icon_lol:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.500
Поени од реакции
3.726
HAHAHAHAH MOJOT SIN TVORI SLUSNI ZVUK OD JUGOT USI DA TI OTVORI 60258589_181922499410818_3139940145021583360_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom