Хипотетички Дуели

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Инспириран од епизодата на Бен Фостер,


ја отворам темата за хипотетички дуели (тепачки) меѓу сегашни или бивши фудбалери, тренери, судии, газди на клубови, навивачи итн.

Значи избирате двајца или група и споредувате кој би добил дуел.

Мислам дека ќе има доста добри предложени дуели.

Пукајте!
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.671
Поени од реакции
7.246
Сите го знаеме крајниот победник Ибрахимовиќ останатите се слаби пи*ки или примадони.
ПС ја заборавив и ЛГБТ заедницата нека ми извинат они ќе го јадат од сите погоре.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Сите го знаеме крајниот победник Ибрахимовиќ останатите се слаби пи*ки или примадони.
ПС ја заборавив и ЛГБТ заедницата нека ми извинат они ќе го јадат од сите погоре.
Јас мислам дека секој втор од балканските ниски лиги би го средил Ибра. Исто мислам дека Стам би го стуткал Ибра.
 
Ф

Флеш

Гостин
Сите го знаеме крајниот победник Ибрахимовиќ останатите се слаби пи*ки или примадони.
ПС ја заборавив и ЛГБТ заедницата нека ми извинат они ќе го јадат од сите погоре.
Босанска глава,глауч .... Млада босанка холе да се санка ... Епа тоа.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Сите го знаеме крајниот победник Ибрахимовиќ останатите се слаби пи*ки или примадони.
ПС ја заборавив и ЛГБТ заедницата нека ми извинат они ќе го јадат од сите погоре.
Мислам дека Ибра е малце преценет. Повеќе е курчало и галамџија.

Мислам победник е се дур треба заљубено да се гледа со Лукаку и да си праќаат пољубци у чело и пцујат мајки.
Коа ќе дојде некој олд скул фавела типац е веќе друг муабет.


:D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.671
Поени од реакции
7.246
Мислам дека Ибра е малце преценет. Повеќе е курчало и галамџија.

Мислам победник е се дур треба заљубено да се гледа со Лукаку и да си праќаат пољубци у чело и пцујат мајки.
Коа ќе дојде некој олд скул фавела типац е веќе друг муабет.


:D
Зборуваме за сегашните активни за старата авангарда ќе на набројам 10 што ќе му го извлечат носот и ушите на Ибро. :D
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Зборуваме за сегашните активни за старата авангарда ќе на набројам 10 што ќе му го извлечат носот и ушите на Ибро. :D
Можеби би наишле на некои јужноамерикански и општо во америките каде професионален фудбалер би го раздмал Ибра.

И ајде со тој Ибра, ајде малку тие шо пратат домашно првенство дуели да се понудат. Моментално не ми текнува на некои тепачи од македонско првенство, но можиме еден дуел на легенди. Пандев vs Панчев во најдобрите денови. Дали скопскиот мангуп можи да ја добие струмичката манга? Јас мислам дека Пандев добива. Панчев ми изгледа ко лик шо можи да го намести или му собери екипа за фајт.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.671
Поени од реакции
7.246
Можеби би наишле на некои јужноамерикански и општо во америките каде професионален фудбалер би го раздмал Ибра.

И ајде со тој Ибра, ајде малку тие шо пратат домашно првенство дуели да се понудат. Моментално не ми текнува на некои тепачи од македонско првенство, но можиме еден дуел на легенди. Пандев vs Панчев во најдобрите денови. Дали скопскиот мангуп можи да ја добие струмичката манга? Јас мислам дека Пандев добива. Панчев ми изгледа ко лик шо можи да го намести или му собери екипа за фајт.
Во Македонија само може да ја спомнеме селската лига, повисоки лиги тешко.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.497
Можеби би наишле на некои јужноамерикански и општо во америките каде професионален фудбалер би го раздмал Ибра.

И ајде со тој Ибра, ајде малку тие шо пратат домашно првенство дуели да се понудат. Моментално не ми текнува на некои тепачи од македонско првенство, но можиме еден дуел на легенди. Пандев vs Панчев во најдобрите денови. Дали скопскиот мангуп можи да ја добие струмичката манга? Јас мислам дека Пандев добива. Панчев ми изгледа ко лик шо можи да го намести или му собери екипа за фајт.
Тепачи така-така ама ми текнува вака на прва на Зоран Мицевски низ лигава, кога ќе викнеше дека е негова топка и противниците оставаа хахах звер. Инаку хипотетички епски Пепе вс. Рој Кин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom