Хеликоптери

Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.935
Поени од реакции
20.260
Министеров наш излезе со изјава дека се враќаат 2 хеликоптери од ремонт наскоро, но не прецизираше кои типови се, знае некој?
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
324
Поени од реакции
147
Дали знае некој дали може да се изнајми хеликоптер на еден час летање во македонија нормално со пилот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom